Forum Kierowców > Forum motoryzacyjne > Forum samochodowe >


Odpowiedz
 
 
12-29-2014, 14:21
Migroo25 Migroo25 jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Moim zdaniem lepiej jest na tym nie oszczędzać
 
01-07-2015, 13:18
Tadeusz24 Tadeusz24 jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

tez jestem tego zdania. Wgl na niczym co jest związane z autem nie możemy oszczędzać przecież wyższa cena to wyższy standard. Tak jest zawsze


Odpowiedz

Narzędzia tematu
Wygląd

Skocz do forum

Podobne wątki na Forum Kierowców
Wątek Forum
Lublin - Klejenie szyb samochodowych - Kiedys temat byl poruszany ale czy mozecie przypomniec gdzie w Lublinie najlepiej zlikwidowac "pajączka" na szybie? WIem wiem hanesco ale z tego co... Forum samochodowe
klejenie plastików wawa - bugatti007 pisze: > > Witam > > Ja korzystałem z usług stronki www.spawanie-klejenie.pl > > PBnapisal > >> Tue, 08 Jul 2008 00:40:03 +0200,... Forum motocyklistów
klejenie zderzaka - czym? - Witam, mam pytanie: czym można w niezawodny sposób skleić pęknięcie zderzaka? Rozcięcie ma około 15cm. Element właściwie nieruchomy - chyba że... Forum samochodowe
klejenie szyb, usunięcie odprysku - gdzie w Wawie - nie wiem czy wszyscy tak mają, ale ja raz w roku mam kamyczek na szybie i odprysk w ubiegłym roku usuwałem z AC, ale teraz odprysk jest na tyle... Forum samochodowe
[Poznań] Klejenie plastików - Witam Może ktos podać namiary na zakład ktory sensownie poskłada zderzak?? Z gory dzięki -- Pozdr Scyzoryk Forum samochodowe


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 08:56.

Statystyki forum
Wątków:
Postów:
Ostatnie dyskusje
Partnerzy
vBSkinworks
Forum korzysta ze skryptu vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.