Forum Kierowców > Forum motoryzacyjne > Forum motocyklistów >

  • Motocykl 125 do 5 tys
    Cześć, Co byście poradzili? Chcę kupić motocykl do 125 pojemności, ale nie chcę płacić więcej...
  • Gdzie dobry serwis motocyklowy w Wawie?
    hej Szukam dobrego i TANIEGO serwisu motocyklowego w południowo-wschodniej części...
  • odzież motocyklowa
    Witam. Znacie jakieś dobre sklepy z odzieżą i akcesoriami motocyklowymi? W Internecie jest dużo...
  • Instrukcja.
    Witam.Szukam instrukcji i serwisówki po polsku Yamaha Drag Star 650.Może ktoś mógłby...

Odpowiedz
 
 
05-03-2008, 19:14
Rafik
Gość
 
Domyślnie Wrocław chrom techniczny

Witam!

Poszukuję zakładu w Wrocławiu (najlepiej) lub w kraju, gdzie potrafią
zregenerować wałek przez nałożenie chromu technicznego a następnie
wyszlifowanie do oryginalnego wymiaru. Czy taki zabieg jest bardzo
kosztowny? Wałek drobny - fi 12 mm, długość około 40 mm.

Pozdrawiam,
Rafik + Kanciata Bawarka


Odpowiedz


Skocz do forum

Podobne wątki na Forum Kierowców
Wątek Forum
Techniczny angielski - Ma ktoś z Was pomysł co moĹźe oznaczać "Procedure in the event of breakage of the wire retainer of the anti-judder spring" (głównie chodzi o... Forum motocyklistów
Przegląd techniczny - Witam. Nawiązują do mojego poprzedniego posta mając pierwszy przegląd techniczny auta i umowe kupna auta z tego samego dnia obawiam się że urząd... Forum samochodowe
przegląd techniczny - Witam Gdzie zrobić przegląd w Wa-wie może macie jakieś ulubione (dobre) punkty pozdr Forum motocyklistów
Przeglad techniczny w SKP - Hej Pytanie - jelsi ktos robi przeglad auta (ten przedluzajacy waznosc dowody rejestracyjnego) np ostatniego dnia waznosci poprzedniego badania... Forum samochodowe
chrom - czy ktoś wie, czy chrom mozna przeszlifować i później spoloerować - jak np. lakier? Oczywiście mówie o szlifowaniu papierem o gradacji rzędu 2000... Forum motocyklistów


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 19:40.

Statystyki forum
Wątków:
Postów:
Ostatnie dyskusje
Partnerzy
vBSkinworks
Forum korzysta ze skryptu vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.