Forum Kierowców > Forum motoryzacyjne > Forum samochodowe >


 
 
Prev Poprzedni post   Następny post Next
 
04-28-2010, 17:52
pk
Gość
 
Domyślnie Gdzie wystawić ogłoszenie o sprzedaży samochodu

.... aby uzyskać jak najwięcej oglądających (potencjalnych kupców)?

Oprócz tych serwisów:
otomoto.pl (to idzie do allegro automagicznie)
gratka.pl
motonet.pl
alt.pl.misc.samochody.gielda
pl.mobile.eu
 

Narzędzia tematu
Wygląd

Skocz do forum

Podobne wątki na Forum Kierowców
Wątek Forum
Sprzedaż samochodu FV VAT ZW - Witam Wiem, wiem, wiem że odpowiednia byłaby grupa podatkowa ale potrzebuję szybkiej informacji na jaki przepis trzeba się powołać (dopisać w... Forum samochodowe
wzorcowe ogłoszenie sprzedaży motocykla :) - http://www.allegro.pl/item833340952_suzuki_marauder_vz_1600_nie_z_usa_europejski.html posiadacze motocykli zza oceanu łączcie się w bólu :p Forum motocyklistów
Strona w sieci o oszustwach - ogłoszenie sprzedaży auta - Witam Czy są w necie jakieś strony, gdzie można opisać oszustwo/kłamstwo odnośnie danego ogłoszenia (motoryzacyjnego - np. sprzedaży auta).... Forum samochodowe
Sprzedaż auta - gdzie wystawić - Witam. nosze sie z zamiarem sprzedaży autka i mam prośbę o radę - gdzie najlepiej w internecie wystawić ogłoszenie? Pozdrawiam Tomek Forum samochodowe
Sprzedaż auta, wypowiedzenie OC, zgłoszenie do PZU - Witam! Sprzedałem samochód. Byl ubezpieczony w PZU. Kolejny wlasciciel podpisal mi od razu papierek o rezygnacji z tegoż ubezpieczenia. Czy... Forum samochodowe


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 07:53.

Statystyki forum
Wątków:
Postów:
Ostatnie dyskusje
Partnerzy
vBSkinworks
Forum korzysta ze skryptu vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.