Forum Kierowców > Forum motoryzacyjne > Forum samochodowe >


 
 
Prev Poprzedni post   Następny post Next
 
12-02-2012, 12:12
scania scania jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie szukam pracy

Kierowca C+E, z okolic Ostrowi Mazowieckiej. Doświadczenie ruchome podłogi, patelnie, burto firanka, doświadczenie polska i litwa, bez doświadzczenia na UE.

Kontakt:
883555977

Ostatnio edytowane przez scania : 01-25-2013 o 16:46 Powód: zła treść
 


Skocz do forum

Podobne wątki na Forum Kierowców
Wątek Forum
Hybryda na dojazdy do pracy - On 7 Lis, 10:38, "Massai" <tsen...@wp.pl> wrote: > --=olo=-- wrote: > > Witam > > Codziennie ok. 100 km przejeżdżam do pracy i spowrotem, paliwo... Forum samochodowe
[szukam]Bing 84 - szukam sklepu, czesci itp - witam przekopalem grupe oraz pobierznie google w tym temacie, niestety malo ktory sklep online ma czesci do binga 84. czy Ktos z szanownych... Forum motocyklistów
Samochód do pracy do 15000zł - Witam Muszę kupić auto, wybitnie do celów użytkowych, głównie do jazdy do miejsca pracy (ok. 50 km dziennie). Nie mam żadnych uprzedzeń ani... Forum samochodowe
Stało się ... teraz szukam szukam warsztatu - Kraków - Witam, Jak w temacie. Stało się. Auto stało sobie spokojnie na parkingu, Ktoś wjechał mi w lewy przedni błotnik i zwiał a mnie czeka klepanie i... Forum samochodowe
małe wozidło do pracy - Witam, czy zakup takiego seicento/panda 1.1 z 2003/2004 obarczony jest jakims ponad standardowym ryzykiem? mysle o zagazowaniu tego cuda -... Forum samochodowe


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 20:15.

Statystyki forum
Wątków:
Postów:
Ostatnie dyskusje
Partnerzy
vBSkinworks
Forum korzysta ze skryptu vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.