Forum Kierowców > Forum motoryzacyjne > Forum samochodowe >


Odpowiedz
 
 
01-22-2015, 15:28
kropto kropto jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie Odzyskiwanie prawa jazdy po utracie za jazdę po alkocholu

Witam.
Chciał bym się dowiedzieć czy jeżeli ktoś stracił prawo jazdy za jazdę po alkoholu i musi je wyrabiać od nowa to czy może to zrobić w pierwszej lepszej szkole czy musi iść na kurs do specjalnej placówki.
Pytanie zadaję ponieważ słyszałem że w takim wypadku trzeba je wyrabiać w specjalnych ośrodkach.
Pozdrawiam.
 
01-22-2015, 19:07
patrykk84 patrykk84 jest off-line
Member
 
Domyślnie

Z tego co wiem trzeba tylko zdać egzamin i przejść badania lekarskie.
 
01-23-2015, 11:02
kropto kropto jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Ale jaki egzamin wewnętrzny czy tylko państwowy ?


Odpowiedz


Skocz do forum

Podobne wątki na Forum Kierowców
Wątek Forum
Prawa jazdy do zwrotu. - http://sadeczanin.info/aktualnosci-najnowsze/art/29962 Forum samochodowe
Ważność prawa jazdy. - Witam! W lipcu b.r znajomemu skończyła się ważność prawa jazdy. Aby przedłużyc okres ważności należy udać sie do lekarza, pozytywnie przejsć... Forum samochodowe
kat. prawa jazdy - Witam, Po lekturze przepisow wyczytalem iz wystarczy posiadac prawo jazdy kat. A,B,C+E,D i generalnie ma sie wszystkie kategorie od gory do dolu... Forum samochodowe
Wymiana prawa jazdy... - 3 lata temu dostałem prawko na 3 lata i właśnie mi się kończy, ale no jak bum cyk nie pamiętam czemu akurat na 3 lata? Prawdopodobnie chodziło o... Forum samochodowe
Re: data ważności prawa jazdy - > Witam !! > Zauważyłem niedawno w moim prawku, że kończy mi się termin ważności > na A i B w 2010 roku. Co to oznacza? Wymianę prawka na nowe czy... Forum motocyklistów


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 04:15.

Statystyki forum
Wątków:
Postów:
Ostatnie dyskusje
Partnerzy
vBSkinworks
Forum korzysta ze skryptu vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.