Forum Kierowców > Forum motoryzacyjne > Forum samochodowe >


 
 
Prev Poprzedni post   Następny post Next
 
04-29-2010, 15:44
wojts wojts jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie Niemieckie ogłoszenia motoryzacyjne

cześć,

chcę kupić wózek widłowy z Niemiec, najlepiej do remontu. Znajomemu tak się trafiło, że zaoszczędził ponad 5 tys. zł. Znacie może jakieś serwisy ogłoszeniowe z tego typu sprzętem ? Coś na wzór strony mascus.pl (tam jest dział [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]). Tą stronę już przejrzałem, ale nic dla siebie nie znalazłem, dlatego poszukuję innych. Z góry dzięki za podpowiedzi.
 

Narzędzia tematu
Wygląd

Skocz do forum

Podobne wątki na Forum Kierowców
Wątek Forum
Ubezpieczenie - brak zgłoszenia szkody - Witam, A co by było, gdybym nie zgłosił nowemu ubezpieczycielowi szkody z AC? Jak to wygląda w praktyce - oczywiście pytam teoretycznie :) m. Forum samochodowe
motolokalizator uruchomił darmowe ogłoszenia motoryzacyjne - Witam motolokalizator uruchomił nową funkcjonalność GIEŁDA , można w niej zamieścić darmowe ogłoszenie o sprzedaży motoru lub samochodu, a sklepy... Forum motocyklistów
motolokalizator uruchomił darmowe ogłoszenia motoryzacyjne - Witam motolokalizator uruchomił nową funkcjonalność GIEŁDA , można w niej zamieścić darmowe ogłoszenie o sprzedaży samochodu, a sklepy motoryzacyjne... Forum samochodowe
www.POLANDa.pl - Darmowe Ogłoszenia - www.POLANDa.pl - Darmowe Ogłoszenia Forum motocyklistów
Termin zgłoszenia szkody z OC - Pewna kierowniczka wjechała mi na zadek (przytarła lakier na zderzaku i błotniku). Zdarzenie przytrafiło się 8.05.2008r. Następnego dnia miałem... Forum samochodowe


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 05:26.

Statystyki forum
Wątków:
Postów:
Ostatnie dyskusje
Partnerzy
vBSkinworks
Forum korzysta ze skryptu vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.