Forum Kierowców > Forum motoryzacyjne > Forum samochodowe >


Odpowiedz
 
 
05-30-2013, 08:20
Bartosz Bartosz jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Nówki! Generalnie ja do auta kupuję nowe części.
 
06-28-2013, 10:01
Hq-Aero-Dynamic_pl Hq-Aero-Dynamic_pl jest off-line
Senior Member
 
Domyślnie

Może i jest w tym jakas logika,jednak na dłuższą metę nikt nie będzie sugerował się tym,czy posiadamy nowe czy używane auto. No może tylko do nowego dają często komplet felg już w zestawie,to taki bonus.
 
07-18-2013, 14:11
granit granit jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

ja niestety do takich szczęśliwców, którzy nie mają co robić z pieniędzmi nie należę, dlatego też na pewno wzięłabym używane
 
07-22-2013, 11:57
szisza szisza jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Ja mam używane felgi pochodzące nawet z innego samochodu i cóż, nie narzekam. Zalożyli mi je i wyglądają całkiem OK. A wyszło taniej
 
07-30-2013, 09:56
bartos bartos jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Ja jestem zdania że tylko nowe, bo nówki to nówki . Nie ma co sobie zawracać głowy starymi.
 
08-14-2013, 09:02
Hq-Aero-Dynamic_pl Hq-Aero-Dynamic_pl jest off-line
Senior Member
 
Domyślnie

Jeżeli używki są w bardzo dobrym stanie,zadbane- czemu się na nie nie skusić,moim zdaniem jak najbardziej warto brać taką opcję pod uwagę. Zależy też jaki budżet chcemy przeznaczyć na ten cel.
 
08-31-2013, 05:32
pimpurdan pimpurdan jest off-line
Senior Member
 
Domyślnie

Moim zdaniem tylko nowe! Używane to nie wiadomo kto i jak eksploatował. Poza tym - skoro ktoś chce się ich pozbyć to chyba ma jakiś dobry powód? Tak samo zastanawiając się [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] - tylko nówki! Wydatek nie jest wiele mniejszy, a jednak bezpieczeństwo jest super ważne!
 
09-09-2013, 07:47
Skeeren11 Skeeren11 jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Też myślę, że warto kupić felgi nowe. Mamy pewność, że ich nikt nie używał i że jeszcze wytrzymają trochę. Do tego warto mieć jakieś dopasowane [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ], tak, żeby to dobrze wyglądało. Również opony warto kupić nowe.
 
10-04-2013, 11:31
przek przek jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

ja mam uzywane ale kupione w dobrym satnie wiec wygladaja ok
 
10-25-2013, 13:41
lizaela lizaela jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Ja felgi dostałam od ojca, więc teoretycznie używane. W praktyce są jednak jak nowe, więc to chyba trudno generalizować - wiadomo że o używane w dobrym stanie trudniej, ale mimo wszystko można znaleźć perełki.


Odpowiedz


Skocz do forum

Podobne wątki na Forum Kierowców
Wątek Forum
Prostować felgi czy kupić inne używane ? - Witam, Czy ktoś prostował felgi stalowe ? Czy felga po takim prostowaniu będzie bezpieczna ? Czy to się opłaca czy lepiej kupić "nowe" w lepszym... Forum samochodowe
opony nowe i używane Lublin - http://img.liczniki.org/20140114/logo-1389707943.jpg Na wstępie zaznaczam,ze niestety JESZCZE nie prowadzę sprzedaży wysyłkowej... Tak wiec mogę... Forum samochodowe
pytanie o felgi ciężarowe - potrzebuję typowo szosowych -mała prędkość, duża nośność na asfalt. Forum samochodowe
Odwieczne pytanie-jakie zarowki? - W dniu 2010-10-06 19:05, Kuczu pisze: > W dniu 2010-10-06 18:49, Koczis pisze: > >> 1. duuuuzo szersza kiera(juz szukam co podejdzie i bedzie choc... Forum motocyklistów
Nowe używane opony piszczą - Założyłem nowe używane (;P) opony i piszczą przy ruszaniu, hamowaniu i na zakręcie jakoś chyba za bardzo. Zbieżność ustawiałem w ubiegłym roku i... Forum samochodowe


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 20:50.

Statystyki forum
Wątków:
Postów:
Ostatnie dyskusje
Partnerzy
vBSkinworks
Forum korzysta ze skryptu vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.