Forum Kierowców > Forum motoryzacyjne > Forum samochodowe >


Odpowiedz
 
 
11-23-2014, 19:09
loor loor jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

A słyszeliście o [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]? Chodzi o nakładanie na zewnętrzne i wewnętrzne elementy samochodów takich mikrohologramów z unikalnym kodem. Jedna ze skuteczniejszych metod zabezpieczenia. Takie auto ma informacje, że jest oznakowane, co dla złodzieja jest jasną informacją: nie kraść, bo nie sprzeda
 
11-26-2014, 12:27
killerdex killerdex jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

zalezy jeszcze jaki samochod sa takie co stoja cale dni otwarte i nikt ich nie chce ukrasc nawet
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Ostatnio edytowane przez killerdex : 12-18-2014 o 10:47
 
12-21-2014, 17:07
dudeek dudeek jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Racja, najlepszym rozwiązaniem jest parkowanie w miejscach monitorowanych, oczywiście można też zaopatrzyć się w system antywłamaniowy, czasami skutecznie potrafi to zniechęcić złodzieja.
 
01-09-2015, 08:24
Qnc22 Qnc22 jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

a kto by chciał ukraść stare auto ja mam golfa II i nawet Go nie zamykam bo nic nie ma w nim wartościowego. Grunt że tyłek wozi
 
01-16-2015, 12:39
rolando rolando jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Blokada skrzyni biegów jest jednym z najlepszych sposobów. Już dwa razy zdarzyło się mojemu znajomemu że było to linią Maginota dla złodziei.
 
01-16-2015, 13:35
Melchior318Iwara Melchior318Iwara jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Witam,

tak, jak wielu już napisało, nie ma skutecznej ochrony przed kradzieżą, jak złodziej chce ukraść auto to jeżeli jest w miare dobry to to zrobi.
Ja mam w moim aucie lokazlizator i w każdej chwili mogę sprawdzić gdzie jest. Przydaje się jak żona wyjeżdza niby na spotkanie z koleżankami. :P
 
01-20-2015, 12:15
CSturboserwis.pl CSturboserwis.pl jest off-line
Member
 
Domyślnie

To bardziej do codziennego śledzenia niż w ramach ochrony przed kradzieżą,ale można i tak Opinie są tutaj raczej jednoznaczne i faktycznie ciężko uchronić samochód który np stoi pod blokiem przed kradziezą.
 
01-20-2015, 12:51
pereiro pereiro jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Dobrym zestawem jest blokada skrzyni biegów + alarm (czy nawet jakaś jego atrapa w postaci migającej diody :P). Do tego lokalizator GPS na wypadek, gdyby komuś się jednak udało obejść Twoje zabezpieczenia.
 
01-20-2015, 22:59
spaniard spaniard jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Powtórzę za innymi, że jak ktoś chce Ci ukraść samochód to ukradnie. Trzeba pamiętać, że sporo zmienia miejsce trzymania auta. Jak stoi w ciemnej uliczce gdzieś za blokiem to wiadomo, że łatwiej, niż z garażu pod własnym domem je ukraść.
 
01-22-2015, 19:12
patrykk84 patrykk84 jest off-line
Member
 
Domyślnie

Blokada skrzyni biegów to ciekawe rozwiązanie, chyba się zdecyduję


Odpowiedz

Narzędzia tematu
Wygląd

Skocz do forum

Podobne wątki na Forum Kierowców
Wątek Forum
Czym zabezpieczyć obtarty prĂłg? - Trochę za wcześnie zacząłem skręcać, ale myślałem, że krawężnik jest sporo niższy. No, nie był i obtarłem sobie o róg krawężnika próg w okolicach... Forum samochodowe
Czy i jak zabezpieczać motor przed kradzieżą? - Czy motocykle pozostawione "na mieście" są łakomym kąskiem dla złodziei? Jak je zabezpieczacie, jakie zabezpieczenia polecacie? MN Forum motocyklistów
Czym zabezpieczyć nadkola - Witam, ma ktoś może jakieś doświadczenia w zakresie dobrego zabezpieczenia nadkola? Niestety w moim wynalazku od lat znany jest problem... Forum samochodowe
/Łódź/ gdzie sprawdzić samochód Mercedes przed zakupem - może ktoś zna jakiś dobry warsztat w którym wnikliwie przyjrzą się egzemplarzowi który bym chciał kupić? Forum samochodowe
Jak zabezpieczyć motocykl na bardzo długi postój? - Witam, posiadam dwa motocykle SHL których sprzedawać nie zamierzam. Problem w tym że w chwili obecnej nie mam czasu/ kasy na remonty. Jak... Forum motocyklistów


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 05:58.

Statystyki forum
Wątków:
Postów:
Ostatnie dyskusje
Partnerzy
vBSkinworks
Forum korzysta ze skryptu vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.