Forum Kierowców > Forum motoryzacyjne > Forum samochodowe >


Odpowiedz
 
 
11-19-2013, 10:53
Majo Majo jest off-line
Junior Member
 
Cool

wow, czytam te opisy i jestem zdziowiony, ja takich problemów ze starter24 nie miałem, co prawda byłi w troche dłużej niż mówią 45 minut, ale powiedzmy, ze zagranica trzeba miec pewna poprawke,

a co do wschodu to z nim chyba tak od zawsze, inna menatalnosc inne sposoby na dzialanie, jedziesz tam to powienienes wiedziec w co sie pakujesz ^^ prosto z nimi nigdy nie było


Odpowiedz


Skocz do forum

Podobne wątki na Forum Kierowców
Wątek Forum
Niedziałający starter powód? - W dniu 2011-08-22 21:26, Piotr Rezmer pisze: > mero222 pisze: > >> akumulatora. a jesli chodzi o bezpiecznik to tak naprawde serwisant za >>... Forum motocyklistów
Wschód Indonezja Podróże ? - Pozdrowienia z wyspy Lombok Indonesia.Glad się częścią tej grupy. Czas letni jest bliski, w jaki sposób można spędzić czas w tym roku? może być... Forum samochodowe
Fotoradar i ostrzezenie - Zastanawiam sie jaki sens ma tablica ostrzegajaca o fotoradarze ustawionym nieco dalej? Wiadomo, ze tylko dlatego kierowcy zwalniaja przed takim... Forum samochodowe
Wroclaw Dluga ostrzezenie 2 - Na Dlugiej miedzy wiaduktami stoi podejrzana skoda. To juz trzeci raz w ostatnich dniach .. czyzby faktycznie zemsta ? A swoja droga .. jest... Forum samochodowe
Wroclaw Dluga - ostrzezenie - Stoja przy ogrodkach i susza tych co do centrum. J. -- Wysłano z serwisu OnetNiusy: http://niusy.onet.pl Forum samochodowe


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 10:06.

Statystyki forum
Wątków:
Postów:
Ostatnie dyskusje
Partnerzy
vBSkinworks
Forum korzysta ze skryptu vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.