Forum Kierowców > Forum motoryzacyjne > Forum samochodowe >


Odpowiedz
 
 
07-22-2010, 23:05
89zl 89zl jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie Wypożyczalnia samochodów Warszawa ... czy to możliwe??

Firma uzycza auta MITSUBISHI COLT za cene 89zl brutto na dobe . Wszystkie auta sa bez limitu KILOMETROW. Auta nowe , z Klimatyzacja. Mozna rowniez wypozyczyc jako auto zastepcze - wystwiaja f-ry VAT

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
 
07-23-2010, 14:01
Kramarzyk Kramarzyk jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

W zasadzie mozliwe. A ogloszenie nie jest "od 89zl??? Wiem ze smarty w Wwa wypozyczaja za mniej wiecej ta kwote.
 
11-04-2010, 10:41
gobus1 gobus1 jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie Wynajem busów z kierowcą Warszawa minivanów Łódź

Internetowy serwis przewozowy GoBus.pl to - darmowa wycena i łatwy [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] z kierowcą Warszawa na rózne okazje:
- dowóz osób na lotnisko, transfery na lotniska krajowe i międzynarodowe
- transport osób na imprezy kulturalne, koncerty, bankiety
- obsługa transportowa konferencji naukowych
- obsługa imprez okolicznościowych na śluby wesela
- przewozy od drzwi do drzwi
- [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] Łódź na przewóz delegacji
- obsługa przewozowa wydarzeń i imprez biznesowych
- oraz inne przewozy osobowe
- [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] i motocykli

GoBus.pl skupia najlepsze firmy przewozowe w Twojej okolicy.
Tel. (22) 389-6866

Ostatnio edytowane przez gobus1 : 07-02-2011 o 14:15
 
11-04-2010, 12:57
Edek38 Edek38 jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Wejdź na [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] i weź udział prostym konkursie to za 10 000 zł będziesz mógł wyporzyczać fury przez rok
 
08-27-2012, 17:07
marcin0987 marcin0987 jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Jeżeli ktoś poszukiwałby [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] to ja mogę polecić [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

pozdrawiam.
 
09-03-2012, 22:09
Maja Kowalczyk Maja Kowalczyk jest off-line
Banned
 
Domyślnie Do kompletu tani wynajem przyczep ;-)

Całodobowa [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] oferuje przyczepy towarowe a także specjalistyczne. Wynajmujemy lawety, autolawety a także przyczepki do transportu motocykli i maszyn budowlanych. Wynajem krótko i długoterminowy. Wszystkie oferowane przyczepy są znanych producentów i wysokiej jakości. Atrakcyjne ceny wynajmu autolawet. Zapraszamy serdecznie!
 
11-27-2012, 09:58
KrzychD KrzychD jest off-line
Junior Member
 
Thumbs up

Jeśli chodzi o tanią i dobrą wypożyczalnię samochodów w Poznaniu to ja polecam Auto Centrum Baranowski. Brałem od nich samochód dwa razy (Opel Astra). Mają proste i czytelne procedury - żadnej kaucji i żadnego limitu kilometrów. Auta świetnie utrzymane, wszystkie z klimą. Ludzie z obsługi wypożyczalni bezproblemowi i elastyczni. Za 1 dzień wynajmu płaciłem 69 zł netto (cena zależy od długości okresu wynajmu). Dla mnie ważne, że [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] ma system rezerwacji online a tak właśnie jest u Baranowskiego.

Namiary na wypożyczalnię:

Auto Centrum Baranowski
os. Wichrowe Wzgórze 10A
61-674 Poznań
‎tel. 61 820 89 61

Ostatnio edytowane przez KrzychD : 11-27-2012 o 10:02
 
12-05-2012, 15:17
Jmodo Jmodo jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Pamiętajcie, że musicie jeszcze kaucję wpłacić - a ta czasem wynosi 2-3 tys. zł.

W Polsce najem aut i tak jest drogi w porównaniu z zagranicą i siłą nabywczą naszych portfeli.
 
12-09-2012, 20:44
czarnaperła88 czarnaperła88 jest off-line
Junior Member
 
Thumbs up wypożyczalnia samochodów

ależ możliwe ja wynajmowałam samochód w firmie Boja Rent a Car w Krakowie, ale możliwość wynajmu jest również w Katowicach, Warszawie, Rzeszowie (z tego co się orientuje). Polecam tą firme, obsługa profesjonalna, bardzo miła, samochody zadbane, pełen bak i możliwość jazdy za granice bez problemów!!
dla zainteresowanych podaje link do stronki ) : [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
 
12-18-2012, 17:19
Paloma Paloma jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

dzisiaj wszystko jest możliwe
Odpowiedz


Skocz do forum

Podobne wątki na Forum Kierowców
Wątek Forum
Foteliki - wypożyczalnia - Witam, Potrzebuję pożyczyć na dwa tygodnie dwa foteliki samochodowe (dzieci 4 i 6 lat). W związku z tym zwracam się z pytaniem - czy istnieje na... Forum samochodowe
Wypożyczalnia motorowerów z biegami Warszawa - Witam,małżonka chciałaby sił spróbować.Nie wiecie gdzie można wypożyczyć sprzęta do 50ccm,ale z biegami-coś w stylu simsona dawnego,tak aby nie był... Forum motocyklistów
Grecja Zakynthos - wypożyczalnia samochodów - Witam, ktoś może polecić wypożyczalnię samochodów w Argassi lub Zakynthosie? Auto ma być małe a wypożyczenie w rozsądnych cenach i przede wszystkim... Forum samochodowe
przyczepka na motor, wypożyczalnia - Proszę o radę jaką przyczepkę i przede wszystkim gdzie można wypożyczyć na terenie Wrocławia. Wybieram się po motor do Niemiec pod koniec tygodnia,... Forum motocyklistów
wypożyczalnia @DC: forester - Witam! Czy znacie może w DC wypożyczalnię która ma w swojej ofercie forestera (najchętniej turbo). Użyłem google, ale forka znalazłem tylko... Forum samochodowe


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 03:43.

Statystyki forum
Wątków:
Postów:
Ostatnie dyskusje
Partnerzy
vBSkinworks
Forum korzysta ze skryptu vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.