Forum Kierowców > Forum motoryzacyjne > Forum samochodowe >


Odpowiedz
 
 
11-19-2014, 21:09
audi_kra audi_kra jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Od dłuższego czasu przeglądam forum, ale w tym momencie nie wytrzymałem i podjąłem decyzję o rejestracji...

Wiadomym jest fakt, iż najlepsze OC to najtańsze OC. To nie podlega wątpliwości (mam nadzieję, że wszyscy się z tym zgadzacie?). W tym wątku brakuje mi jeszcze reklamy PZU...

Proponuję spojrzeć, choćby informacyjnie, na kalkulator BRE Banku: [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]. Całkowicie szczerze - korzystam z ich oferty, i z kwoty ponad 900 złotych, którą uzyskałem korzystając rok temu z porównywarki ubezpieczeń, udało mi się zejść na kwotę niespełna 500 złotych.

Pozdrawiam!
 
11-20-2014, 13:02
Alkomaty Alkomaty jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Samo OC to jeszcze nic,przecież składka obliczana jest na podstawie wielu czynników,więc ciężko powiedzieć gdzie będzie najtaniej bo tutaj jest to już indywidualna kwestia. Poza tym warto wg mnie zainwestować także w pakiet AC.
 
12-02-2014, 20:30
ekrajew ekrajew jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Właśnie, warto korzystać z porównywarek. Oferty firm są diametralnie różne, może się okazać że np. w tym momencie korzystne warunki ma firma A, ale za rok będzie warto przejść do B. Naprawdę polecam sprawdzanie na bieżąco, można oszczędzić nawet kilkaset złotych.
 
12-03-2014, 09:26
carox carox jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Cytat:
Napisał ekrajew Zobacz post
Właśnie, warto korzystać z porównywarek. Oferty firm są diametralnie różne, może się okazać że np. w tym momencie korzystne warunki ma firma A, ale za rok będzie warto przejść do B. Naprawdę polecam sprawdzanie na bieżąco, można oszczędzić nawet kilkaset złotych.
Dokładnie porównywarki, sprawdzać na bieżąco wszystkie oferty i dostosować najlepszą dla siebie.
 
12-03-2014, 09:41
Margons23 Margons23 jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Czy mogę prosić o nazwę jakiejś konkretnej porównywarki online?
 
12-03-2014, 11:59
Wojtasz Wojtasz jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

No właśnie przydałoby się coś sprawdzone.
 
12-07-2014, 08:07
xinaboni xinaboni jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

No i chyba w tej chwili Axa to najtańsza ubezpieczalnia [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

---------------------------------------------------------------------------

Ostatnio edytowane przez xinaboni : 12-22-2014 o 08:05
 
12-09-2014, 08:58
Oveo.pl Oveo.pl jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Najtańsza może i tak,ale czy też najlepsza? Bo moim zdaniem to w dużej mierze kwestia raz że naszego przyzwyczajenia,a dwa pakietu korzyści,możesz napisać szczegóły,np co oferuje Axa i w czym jest lepsza dajmy na to od Liberty?
 
12-09-2014, 09:43
xinaboni xinaboni jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

możliwość zgłoszenia szkody on-line, jeszcze kilka lat temu coś takiego było nie do pomyślenia, a dzisiaj nie ma z tym problemu [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

--------------------------------------------------------------------

Ostatnio edytowane przez xinaboni : 12-22-2014 o 08:06
 
01-16-2015, 09:32
Przemo89 Przemo89 jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Ja też szukałem przez długi czas i nie wiedziałem na co tak na prawdę mam się zdecydować. Jednak kolega polecił mi [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] Sam tam ubezpieczył auto i jest bardzo zadowolony. Dopasowali ofertę do jego potrzeb.


Odpowiedz

Narzędzia tematu
Wygląd

Skocz do forum

Podobne wątki na Forum Kierowców
Wątek Forum
Gdzie tanie OC? ja wam powiem bo się obeznałem - NIE musicie mieć silnika 1.0 i wieku powyżej 26-28 lat żeby mieć tanie OC. WYSTARCZY TROCHĘ POKOMBINOWAĆ Za moją hondę accord 2.0... Forum samochodowe
gdzie tanie zimówki? - chcę kupić 4 opony zimowe do matiza a ponieważ to już sprzęt dość zdewastowany (miał być zmieniany ze dwa lata temu ale nadal jeździ) chce te opony... Forum samochodowe
Gdzie tanie ubezpieczenie dla 23-latka? - Ma ktoś jakieś doświadczenia z OC (i ew. AC) dla bezdzietnego 23-latka? W której ubezpieczalni ceny wychodzą najniższe? Korzystałem z porównujących... Forum samochodowe
gdzie tanie noclegi Francja - Witam! Koledzy wybieram się do Francji i mam pytanie, czy jest jakaś sieć hoteli dla kierowców jeśli tak to proszę o nazwę. Pozdrawiam Wiesław Forum samochodowe
Gdzie tanie opony na necie - Chodzi mi o nowe R15 185/60 Proszęo linka do sklepu gdzie to kupię tanio,moze byc barum lub cos taniego a nienajgorszego w cenie 100 -150 zl Fox. Forum samochodowe


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 08:22.

Statystyki forum
Wątków:
Postów:
Ostatnie dyskusje
Partnerzy
vBSkinworks
Forum korzysta ze skryptu vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.