Forum Kierowców > Forum motoryzacyjne > Forum samochodowe >


 
 
Prev Poprzedni post   Następny post Next
 
12-04-2008, 15:33
mariusz
Gość
 
Domyślnie wymiana świec żarowych GOLF III 1.9 TDI

witam wszystkich,
1)jakie świece są zalecane do powyższego modelu ?
2)czy zna ktoś jakieś HOWTO fotoporada odnośnie ich wymiany ?
3)czy do ww modelu są świece wkręcane z gwintem czy wciskane ?


/Mariusz

 

Narzędzia tematu
Wygląd

Skocz do forum

Podobne wątki na Forum Kierowców
Wątek Forum
Wymiana świec na ciepłym czy na zimnym silniku? - witajcie Jako że diesle miałem zwykle, to i zapomniałem (lub bardziej prawdopodobne nigdy nie wiedziałem) czy świece powinno się wykręcać/wkręcać... Forum samochodowe
Przekaźnik świec żarowych VW - Mam dwa stare VW, jeden transporter 1600 TD i drugi LT 28 2.4 D. Czym się różnią przekaźniki grzania świec, bo na oko nie widzę różnicy a czas... Forum samochodowe
ile za wymianę świec żarowych TDI - Witam Jak w temacie, koszt świecy mniej wiecej jest mi znany, natomiast ciekawi mnie ile mechanik może wziąść za robocizne, czy wymienia się 4 od... Forum samochodowe
klucz do świec żarowych - witam wszystkich, chcę wymienić świece żarowe vw golf 3 1.9 TDI, udało mi się wymienić jedną, natomiast do pozostałych jest słaby dostęp, nie ma... Forum samochodowe
Czas grzania świec żarowych a czas świecenia kontrolki - Czy czas grzania świec żarowych jest taki sam, jak czas świecenia kontrolki, czy też świece grzeją dłużej? W tym konktretnym przypadku Fiat Doblo... Forum samochodowe


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 05:03.

Statystyki forum
Wątków:
Postów:
Ostatnie dyskusje
Partnerzy
vBSkinworks
Forum korzysta ze skryptu vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.