Forum Kierowców > Forum motoryzacyjne > Forum samochodowe >


Odpowiedz
 
 
03-05-2009, 23:13
Grejon
Gość
 
Domyślnie [DC] Ktokolwiek widział niebieską Mazdę 6...

Niebieską Mazdę 6 kombi WI 8552K skradzioną 5.03.2009 ok. godz. 20:40
spod bloku przy ul. Nowolipki 13 byłbym wdzięczny za informację na priv
(GG: 7366919, tel. 501 093 605). Rok produkcji: 2005, silnik diesel,
znak szczególny: niewielka rysa na przednim prawym błotniku. Byłbym
bardzo wdzięczny za jakąkolwiek informację - auto kupiłem niespełna
tydzień temu i już go nie mam .

--
Grzegorz Jońca GG: 7366919 JID:grejon@jabber.aster.pl
Szara ReniaM 1.4 E7J PMS-edycja limitowana
PMS+PJS*+pM-W+P+:+X++L+B+M+Z++TW-CB++ASB+


Odpowiedz

Narzędzia tematu
Wygląd

Skocz do forum

Podobne wątki na Forum Kierowców
Wątek Forum
szybke do arai ktokolwiek widzial, ktokolwiek ma... - No to sobie zrobilem fajnie Szybka sie zapaćkała jakimiœ muchami itp no to jš sobie umyłem. Umyłem płynem do naczyń i gšbkš do naczyń. Ale... Forum motocyklistów
Chorzow, kradziez GSF650S, ktokolwiek widzial, ktokolwiek wie... - 6, tu doktorski; Na prosbe znajomej podaje info: ========= Informuję, że w nocy z 19 na 20 czerwca tego roku skradziono mojemu serdecznemu... Forum motocyklistów
Zbroja BF - ktokolwiek słyszał ktokolwiek wie - Czołem, Szykuję się do zakupu zbroi. Nie kryję, że nie chciałbym wydać pierdyliarda PLNów. No i w Larssonie widziałem taką oto niemieckiej firmy... Forum motocyklistów
[waw] Skradziono niebieską R6 '03, za pomoc w odzyskaniu -nagroda - We wtorek 31.03.2009, pomiędzy godzinami 19:34 a 22:40, z garażu podziemnego na Mokotowie skradziono motocykl marki Yamaha, model YZF-R6, rok prod.... Forum motocyklistów
[Krakow] Pozdrawiam Mazde :((( - Pozdrawiam kierownika Mazdy, bodajze RX-8 w kolorze grafitowym, widziana w czwartek ~godz. 18.00 w Krakowie na drodze od os. Bohaterow Wrzesnia do... Forum samochodowe


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 05:47.

Statystyki forum
Wątków:
Postów:
Ostatnie dyskusje
Partnerzy
vBSkinworks
Forum korzysta ze skryptu vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.