Forum Kierowców > Forum motoryzacyjne > Forum samochodowe >


Odpowiedz
 
 
10-06-2014, 18:02
darekbasiak darekbasiak jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Ano zgadza się że automat wygodniejszy, ten kto nie próbował ten nie wie, jednak ostatnio w mojej bryce się posypał i niezbędna była wymiana. Dobrze że udało mi się w rozsądnej cenie znaleźć używkę tutaj [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
 
11-14-2014, 14:30
e-Autoparts.pl e-Autoparts.pl jest off-line
Member
 
Domyślnie

Wystarczy dobry poleje do automatycznej skrzyni biegu oraz jego systematyczna wymiana i nie mamy się czym martwić,w kwestii samych płynów to u nas znajdziecie ich szeroki wybór,zapraszamy


Odpowiedz


Skocz do forum

Podobne wątki na Forum Kierowców
Wątek Forum
Ford Focus MkI - jaka blokada na skrzynię biegów? - Witam, chciałbym zakładać na noc mojemu Focusowi zabezpieczenie w postaci blokady na wajchę skrzyni biegów. Możecie coś polecić? --... Forum samochodowe
Automatyczne skrzynie biegow w Audi A4 B5/B6 - Czesc, Rozgladam sie za samochodem dla siebie i z racji napedu quattro opartego o torsena mysle o Audi A4. Poczytalem kilka nieciekawych opinii na... Forum samochodowe
[tech] Skrzynie biegow Fazer/TCat - Czy skrzynie biegow w Fazerze (FZS) i TCacie sa takie same czy maja rozne przelozenia? Ktos wie? -- pzdr: Ivam Forum motocyklistów
Czym uszczelnić skrzynie biegów? - Czy da się jakoś łatwo zreanimować na krótko skrzynię biegów? Skrzynia cieknie na uszczelnieniu półosi przy dyfrze i wydaje się że jeszcze w... Forum samochodowe
Dwie skrzynie biegów? - http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C7437848 Ma ktoś pomyśł jak i po co to ma działać? Pozdrawiam! -- Mlody www.jetta.org.pl... Forum samochodowe


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 11:48.

Statystyki forum
Wątków:
Postów:
Ostatnie dyskusje
Partnerzy
vBSkinworks
Forum korzysta ze skryptu vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.