Forum Kierowców > Forum motoryzacyjne > Forum motocyklistów >

  • Motocykl 125 do 5 tys
    Cześć, Co byście poradzili? Chcę kupić motocykl do 125 pojemności, ale nie chcę płacić więcej...
  • Gdzie dobry serwis motocyklowy w Wawie?
    hej Szukam dobrego i TANIEGO serwisu motocyklowego w południowo-wschodniej części...
  • odzież motocyklowa
    Witam. Znacie jakieś dobre sklepy z odzieżą i akcesoriami motocyklowymi? W Internecie jest dużo...
  • Instrukcja.
    Witam.Szukam instrukcji i serwisówki po polsku Yamaha Drag Star 650.Może ktoś mógłby...

Odpowiedz
 
 
04-09-2012, 07:02
SJS
Gość
 
Domyślnie muzeum w Chlewiskach

Trochę zdjęć motocykli tam zgromadzonych
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
SJS



Odpowiedz


Skocz do forum

Podobne wątki na Forum Kierowców
Wątek Forum
muzeum motocykli , czestochowskie - ďťżUĹźytkownik "Laphroaig" napisał w wiadomości grup dyskusyjnych:ia9hec$8cq$1@news.onet.pl... blur wrote: > > Jak tak dalej pĂłjdzie to... Forum motocyklistów
1% podatku - muzeum moto ? - Witam. Chetnie przekazałbym mój 1% na coś związanego z motoryzacją. Jakieś muzeum albo coś w tym rodzaju. Macie jakieś pomysły? Sprawa dosyć... Forum samochodowe
parking przy Muzeum Powstania Warszawskiego - Witam! Wybieram się do Warszawy z moim synem i chciałbym mu zafundować wizytę w Muzeum Powstania Warszawskiego. Z tego powodu mam pytanie do... Forum samochodowe
Pas startowy lotniska przy Muzeum Lotnictwa PK - Witam "Ćwiczy" ktoś swoje umiejętności jazdy bokami i driftu ;-p na tym pasie byłego lotniska w Krakowie ? Od wczoraj jak spadł śnieg to masa... Forum samochodowe


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 20:53.

Statystyki forum
Wątków:
Postów:
Ostatnie dyskusje
Partnerzy
vBSkinworks
Forum korzysta ze skryptu vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.