Forum Kierowców > Forum motoryzacyjne > Forum samochodowe >


Odpowiedz
 
 
03-20-2015, 09:57
wetek wetek jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie Jak dojechać do Niemiec po samochód?

Planuję zakup samochodu w Niemczech,a le oczywiste jest, że najpierw chcę go zobaczyć, no i w ogóle, żeby zrealizować transakcję, to muszę tam po prostu być. I tu mam takie pytanie, czy bardziej mi się opłaci wynająć kogoś z samochodem, kto mnie zawiezie czy może dotrzeć tam w jakiś inny sposób? Dodam, że auto jest wystawione w Berlinie, a ja mieszkam w Toruniu. Może ma ktoś jakiś pomysł? Koledzy się niestety wypieli.
 
03-20-2015, 13:51
tymmekeusz tymmekeusz jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

A jakbyś zugiem tam zajechał?


Odpowiedz

Narzędzia tematu
Wygląd

Skocz do forum

Podobne wątki na Forum Kierowców
Wątek Forum
Jak sprzedać samochód z niemiec z fakturą VAT - Witam, Kupiłem samochód w niemieckim komisie i otrzymałem na niego fakturę (cena na fakturce jest trochę zaniżona). Czy istnieje możliwość sprzedaży... Forum samochodowe
Samochod z Niemiec lub Szwajcarii - Użytkownik "Jarek Wojnowicz" <tarabuch@gazeta.pl> napisał w wiadomości news:g8jkab$qop$1@inews.gazeta.pl... > Witam, > Sprawdzalem w googlach ale... Forum motoryzacyjne
Samochod z Niemiec lub Szwajcarii - Witam, Sprawdzalem w googlach ale kazdy pisze inaczej :( i komentarze sa z roznych okresow czasu. Jakie na dzien dzisiejszy koszty sprowadzenia... Forum samochodowe
Samochod z Niemiec lub Szwajcarii - Witam, Sprawdzalem w googlach ale kazdy pisze inaczej :( i komentarze sa z roznych okresow czasu. Jakie na dzien dzisiejszy koszty sprowadzenia... Forum motoryzacyjne
samochod z Niemiec na firme - Prosze o informacje jak wyglada rejestracja samochodu uzywanego z Niemiec na firme. W niektorych ogloszeniach jest zapis "MwSt. ausweisbar" ... Forum samochodowe


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 06:06.

Statystyki forum
Wątków:
Postów:
Ostatnie dyskusje
Partnerzy
vBSkinworks
Forum korzysta ze skryptu vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.