Forum Kierowców > Forum motoryzacyjne > Forum samochodowe >


Odpowiedz
 
 
11-23-2014, 19:07
loor loor jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Wycena jest chyba indywidualna. Przynajmniej w warsztacie, w którym na moim aucie usuwali wgniotę. Wszysto zależy od ilości wgnieceń,ich wielkości, itp. Głupio będzie jak powiem ile ja płaciłem, a Ty podjedziesz i okaże się, że Twoje szkody wycenili na więcej... :/ Najlepiej skontaktować się osobiście z serwisem i poprosić o wycenę...
 
12-09-2014, 09:15
Oveo.pl Oveo.pl jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Wycena zawsze jest indywidualna w zależności od tego z jakimi szkodami konkretnie mamy do czynienia. Bez wizyty u lakiernika moim zdaniem tak czy inaczej się nie obędzie,samemu usuniesz wgniecenia tylko połowicznie i w dalszym ciągu będą one widoczne.
 
12-09-2014, 19:14
mati899 mati899 jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Fakt wycena indywidualna Samemu ciężko będzie to zrobić. Ja osobiście polecam usuwanie wgniotek techniką PDR. Nie wymaga lakierowania, przez co zaoszczędzimy na lakierniku, a efekt jest bardzo fajny. Na yt jest pełno filmików pokazujących efekty PDR. Korzystałem i jestem zadowolony. Poniżej filmik pokazujący usuwanie wgniotek



[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
 
12-11-2014, 10:48
Sebastian Sebastian jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Może jakaś dobrej jakości pasta polerska to trochę pokryje ? Zobacz sobie ofertę sklepu [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] i zapytaj o jakąś dobrą. Ewentualnie można jeszcze pomyśleć nad jakimś woskiem , wszystko zależy od głębokości uszkodzenia.
 
01-22-2015, 19:05
patrykk84 patrykk84 jest off-line
Member
 
Domyślnie

Widziałem efekty takie usuwania niewielkich wgnieceń i naprawdę robi to fajne wrażenie. Warto się zastanowić jeśli ktoś akurat ma potrzebę skorzystać z pomocy przy takim wypadku.
 
01-29-2015, 13:03
Stypka18 Stypka18 jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Też kiedyś miałam taki przypadek i po na prawie nie było widać żadnych śladów
 
01-29-2015, 14:34
Melchior318Iwara Melchior318Iwara jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Nie jest to metoda uniwesalna, u mnie w aucie wandale powgniatali dach, nie chciałem lakierować, żeby później przy sprzedaży nie powiedzieli że auto po dachowaniu.
Pojechałem więc do warsztatu wyciągającego wgniecenia i zonk. Nie da rady bo wzmocnienia dachu uniemożliwiają dojście od wewnątrz/
Została więc metoda tradycyjna.
 
01-30-2015, 14:11
e-Autoparts.pl e-Autoparts.pl jest off-line
Member
 
Domyślnie

Dla mnie osobiście najważniejsze jest to aby taka metoda była po prostu skuteczna a czy zrobimy to sami czy w zakładzie to już osobna historia. Bardziej skłaniam się oczywiście ku pomocy fachowca.


Odpowiedz

Narzędzia tematu
Wygląd

Skocz do forum

Podobne wątki na Forum Kierowców
Wątek Forum
[piatkowo?] usuwanie malych wgniecen - Kiedys taki trick widzialem z suchym lodem. Ciekawe jak to sie sprawdzi przy lekkich wgnieceniach o po gradobiciu. ... Forum samochodowe
usuwanie wgniecen - Usuwanie wgniecen z karoserii zawsze bylo moją zmorą. Aż do zeszłego tgodnia jak w moiim Audi A4 usunieto nowa technika wgniecenia, po kotrych juz... Forum samochodowe
Usuwanie wgnieceń - co polecacie? - Ktoś mi zrzucił kamień na dach samochodu i niestety, było duże wgniecenie. Kilka tanich firm mi spieprzyło robotę :/ Kilka znajomych poleciło mi... Forum samochodowe
[Wroclaw][Gdzie] Usuwanie wgniecen bez lakierowania? - Czesc, Czy ktos z was korzystal z uslug usuwania wgniecenia bez lakierowania i moglby polecic jakiegos magika od tej sztuki we Wroclawiu?... Forum samochodowe
Usuwanie wgniecen - ktos probowal tego? - http://www.youtube.com/watch?v=f6lJEJRvdrA&feature=related ale to chyba do wiekszych powierzchniowo wgniecen? a nie drobnych malych ? Tak czy... Forum samochodowe


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 21:16.

Statystyki forum
Wątków:
Postów:
Ostatnie dyskusje
Partnerzy
vBSkinworks
Forum korzysta ze skryptu vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.