Forum Kierowców > Forum motoryzacyjne > Forum samochodowe >


Odpowiedz
 
 
12-15-2014, 10:18
waldus waldus jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

te alkomaty to kupa totalna... mój kumpel miał i dmuchnął sobie przed jazdą i miał 0,0 i policja go złapała i prawko na 9 miesięcy mu wzięli ...
 
12-15-2014, 20:42
MikuCPP MikuCPP jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

O kurcze, no to współczuję, pewnie jakiś azjatycki sprzęt. Jak alkomat pokazał 0 a było powyżej 0.2 to rzeczywiście kupa totalna. Alkohit ogólnie specjalizuje się w alkomatach, więc elektrochemiczne też ma np. x5. Myślę, że alkomatu lepszej marki nie znajdzie w Europie, mają najlepsze czujniki, amerykańskie.
 
01-19-2015, 21:35
fesdro fesdro jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Spokojnie coś znajdziesz, dobre są alkohity, sam mam w aucie x5, przydał się już nie raz. Szczególnie w okresie imprezowym, czasami się coś wypije wieczorem, a tu rano żona prosi żeby pojechać do sklepu czy coś załatwić, takie sprawy nagle wyskakują a strach tak w ciemno jechać, ja w każdym razie zakupu nie żałuję, a jak ktoś nie chce wydawać większej kwoty to zawsze zostają jednorazówki (najpewniejsze są te z certyfikatami)
 
01-20-2015, 13:17
pereiro pereiro jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

No właśnie, daj znać na czym stanęło. Bo też bym sobie sprawił chętnie, ale muszę znaleźć jakieś optimum w kategorii cena-jakość. Bo na alkomat to jednak trochę szkoda kasy
 
01-21-2015, 13:14
Mark77 Mark77 jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Alkohol spożywam bardzo sporadycznie więc nie potrzebuję alkomatu za kilka stów. Jednak uważam, że jest to dobre rozwiązanie dlatego też w samochodzie wożę jednorazowy tester.
 
01-25-2015, 07:37
Highway Highway jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Je tez uwazam ze kupowanie alkomatu za kilka stow to troche strata kasy, chyba ze jest sie w takiej wytuacji jak kolega wyzej :P, Sam alkohol pijam bardzo rzadko i nigdy nie wsiadam po nim do samochodu
 
01-25-2015, 13:45
Mark77 Mark77 jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Dlaczego uważasz, że to strata kasy? Jeżeli kogoś nie stać na drogi alkomat zawsze może kupić sobie jednorazowy. Jest o wiele tańszy a też zda swój egzamin oczywiście pod warunkiem, że kupimy odpowiedni alkomat jednorazowy posiadający certyfikaty.
 
02-05-2015, 20:51
fesdro fesdro jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Jeśli kupujesz te z certyfikatem to tak, przy zakupie mojego alkomatu kupiłem kilka jednorazówek, dla ciekawości sprawdzaliśmy czy obydwa dadzą podobny wynik i się sprawdziły te jednorazówki.
 
02-08-2015, 19:30
Mark77 Mark77 jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Cytat:
Napisał monikagrabowska Zobacz post
Czy te testy jednorazowe są chociaż w jakimś stopniu skuteczne?
Pewnie, że tak oczywiście pod warunkiem, że spełniają określone normy, certyfikaty. Najważniejszy to NF, TUV. Przed zakupem alkomatu jednorazowego sprawdź tą istotną informację
.


Odpowiedz


Skocz do forum

Podobne wątki na Forum Kierowców
Wątek Forum
Jaki ZU - Hej Jako że większa część grupy zmotoryzowana, jaki ZU byście polecili? Pozdrawiam Forum samochodowe
Re: Nawigacja - jaki hardware, jaki software? - Użytkownik "Cavallino" <cavallinoBEZ-SPAMU@konto.pl> napisał w wiadomości news:g2mtp0$4l4$1@news.onet.pl... > > Użytkownik "Kris_N"... Forum samochodowe
Nawigacja - jaki hardware, jaki software? - Witam, w jaka nawigacje obecnie najlepiej zainwestowac fundusze? Pytam Was, bo wiekszosc z Was ma pewnie niemale doswiadczenie z tymi urzadzeniami.... Forum samochodowe
Re: Nawigacja - jaki hardware, jaki software? - > te ktore sie nie daja odblokowac to - garmin, To Garmin lata na Windowsie? A nie na palm OS? Forum samochodowe
Jaki - Forum samochodowe


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 10:17.

Statystyki forum
Wątków:
Postów:
Ostatnie dyskusje
Partnerzy
vBSkinworks
Forum korzysta ze skryptu vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.