Forum Kierowców > Forum motoryzacyjne > Forum samochodowe >


Odpowiedz
 
 
05-01-2008, 20:25
Karolek
Gość
 
Domyślnie Re: Problem z gazem po tankowaniu


Użytkownik "RoMan Mandziejewicz" <[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]> napisał w wiadomości
news:[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]...

> Gaźnik jest bardziej skomplikowany od wtryskiwacza. A zrobienie
> niezawodnej elektroniki do układów wtryskowych trwało ładnych parę
> dziesiątek lat prac.
>


To czemu obstajesz przy benzynie?
Diesel np. CR jest jeszcze mniej skomplikowany.




Karolek



Odpowiedz


Skocz do forum

Podobne wątki na Forum Kierowców
Wątek Forum
dziwny problem z gazem LPG - jadę sobie dziś jak Pan Bóg przykazał do pracy wszystko śmiga jak trzeba,podjeżdżam pod górkę wszystko w porządku, zaczyna się górka kończyć więc... Forum samochodowe
Problem z gazem - Jest sobie auto na gaz. Do tej pory wszystko było w porządku. Ostatnio zaczęło się dziać. Jak przyciskam pedał gazu na wysokim biegu to auto tak... Forum samochodowe
Re: Problem z gazem po tankowaniu - >>A mi się dziwią, że trzymam się z daleka od LPG... > > Dziwią się Bo widzisz, jak Tobie sie pompa paliwa zatrze, to już nei > pojedziesz, a ja... Forum samochodowe
Re: Problem z gazem po tankowaniu - On Thu, 1 May 2008 02:10:01 +0200, RoMan Mandziejewicz <roman@pik-net.pl> wrote: >Uważaj z tymi procentami, bo ja tu czytam co rusz, jak się... Forum samochodowe
Re: Problem z gazem po tankowaniu - > Kiedy nie było szans - z 30 litrami LPG może by się udało. Bzdury wypisujesz. W 2000r. zakładałem gaz do Nexii z butlą w miejsce koła. Nexia i... Forum samochodowe


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 05:53.

Statystyki forum
Wątków:
Postów:
Ostatnie dyskusje
Partnerzy
vBSkinworks
Forum korzysta ze skryptu vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.