Forum Kierowców > Forum motoryzacyjne > Forum motocyklistów >

  • Motocykl 125 do 5 tys
    Cześć, Co byście poradzili? Chcę kupić motocykl do 125 pojemności, ale nie chcę płacić więcej...
  • Gdzie dobry serwis motocyklowy w Wawie?
    hej Szukam dobrego i TANIEGO serwisu motocyklowego w południowo-wschodniej części...
  • odzież motocyklowa
    Witam. Znacie jakieś dobre sklepy z odzieżą i akcesoriami motocyklowymi? W Internecie jest dużo...
  • Instrukcja.
    Witam.Szukam instrukcji i serwisówki po polsku Yamaha Drag Star 650.Może ktoś mógłby...

 
 
Prev Poprzedni post   Następny post Next
 
11-10-2008, 15:20
saj
Gość
 
Domyślnie Re: Rejestracja motocykla - ciekawa sytuacja. [ot]

Andrzej Luczak pisze:
>> pewna to jest smierc i podatki.

> Polemizowałbym z tym drugim, bezzasadne powtarzanie tekstów rodem zza
> Wielkiej Wody.
>


podasz metode skutecznego uchylenia sie?
pzdr,
saj
 

Narzędzia tematu
Wygląd

Skocz do forum

Podobne wątki na Forum Kierowców
Wątek Forum
Rejestracja motocykla jako zabytek - Witajcie, zakwitla mi w glowie mysl, aby zarejestrowac moja CZ350 z '84 jako zabytek. Mysle, ze wymagania juz spelnia. Pojazd zabytkowy... Forum motocyklistów
Rejestracja małoseryjnego motocykla jako motorower - Lekki motocykl "krossowy" (domyślnie ma silnik 125cm^3 lub 90cm^3) ma możliwość zainstalowania silnika ~50cm^3. Czy jest możliwe zarejestrowanie... Forum motocyklistów
Darowizna, rejestracja, nietypowa sytuacja - Witam ! Podarowalem mojej mamie 6 letni samochod. Od poczatku zarejestrowany byl na adres w miescie A, gdzie kiedys mieszkalem. Od 3 lat... Forum samochodowe
Rejestracja motocykla z Wielkiej Brytanii - Mam na oku ładny motorek. Pojazd stoi w Polsce. Sprzedający twierdzi, że jest jego właścicielem i pojazd jest zarejestrowany na niego w Wielkiej... Forum motocyklistów
rejestracja starego motocykla - Witam Mam możliwośc zakupu fajnego motorka, z 1961 roku, mankamentem tego motoru jak i wielu podobnych wiekowych jest brak dokumentów. Czy... Forum samochodowe


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 04:36.

Statystyki forum
Wątków:
Postów:
Ostatnie dyskusje
Partnerzy
vBSkinworks
Forum korzysta ze skryptu vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.