Forum Kierowców > Forum motoryzacyjne > Forum samochodowe >


Odpowiedz
 
 
01-27-2010, 12:24
masti
Gość
 
Domyślnie Re: [pord] zatrzymanie, postoj a skrzyzowanie

Dnia pięknego Wed, 27 Jan 2010 11:29:31 +0100, osobnik zwany Stefan
wystukał:

> Krótko: Czy mogę zatrzymać się w odleglosci ponizej 10m od skrzyzowania,
> na czas 2 minut, aby malzonka mogla kupic gazete w kiosku?


nie. Skoro nie możesz się zatrzymać to tym bardziej urządzić sobie tam
postoju. Bo jak miałbyś stać 2 minuty bez uprzedniego zatrzymania?



--
mst <at> gazeta <.> pl
"-Mam lęk gruntu! -Chyba wysokości?
-Wiem co mówię, to grunt zabija!" T.Pratchett



Odpowiedz


Skocz do forum

Podobne wątki na Forum Kierowców
Wątek Forum
Re: [pord] zatrzymanie, postoj a skrzyzowanie - Dnia Wed, 27 Jan 2010 11:29:31 +0100, Stefan napisał(a): > Natomiast w art. 49, nie ma nic o wymaganej odleglosci od skrzyzowania. 9m. A teraz... Forum samochodowe
[PoRD] zatrzymanie, postoj a skrzyzowanie - Krótko: Czy mogę zatrzymać się w odleglosci ponizej 10m od skrzyzowania, na czas 2 minut, aby malzonka mogla kupic gazete w kiosku? Dodam, ze... Forum samochodowe
zatrzymanie dowodu rejestracyjnego - Witam, Mam (może i głupie) pytanie: czy przed odbiorem dowodu rejestracyjnego ze starostwa powiatowego mam jechać na przegląd do SKP? A jeśli... Forum samochodowe
zatrzymanie dowodu rejestracyjnego cz. 2 - Witam, W innym poście pisałem - zatrzymali mi za pokwitowaniem dowód rejestracyjny za pęknięcie przedniej szyby. Procedura jest taka, że ja w... Forum samochodowe
Zatrzymanie DR - co po badaniu ? - Mam pytanko: Samochod po kolizji, zabrany DR. Samochód naprawiony, na miejscu przy warsztacie robione badanie techniczne. Dostaję jakiś kwit, że... Forum samochodowe


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 03:06.

Statystyki forum
Wątków:
Postów:
Ostatnie dyskusje
Partnerzy
vBSkinworks
Forum korzysta ze skryptu vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.