Forum Kierowców > Forum motoryzacyjne > Forum motocyklistów >

  • Motocykl 125 do 5 tys
    Cześć, Co byście poradzili? Chcę kupić motocykl do 125 pojemności, ale nie chcę płacić więcej...
  • Gdzie dobry serwis motocyklowy w Wawie?
    hej Szukam dobrego i TANIEGO serwisu motocyklowego w południowo-wschodniej części...
  • odzież motocyklowa
    Witam. Znacie jakieś dobre sklepy z odzieżą i akcesoriami motocyklowymi? W Internecie jest dużo...
  • Instrukcja.
    Witam.Szukam instrukcji i serwisówki po polsku Yamaha Drag Star 650.Może ktoś mógłby...

 
 
Prev Poprzedni post   Następny post Next
 
07-30-2014, 11:44
zwyczajny7@gazeta.pl zwyczajny7@gazeta.pl jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

wedlug mnie jesli wiekszość jazdy to miasto to wybrałbym SV650 ale jeśli pozamiastem to bardziej Horneta
 

Narzędzia tematu
Wygląd

Skocz do forum

Podobne wątki na Forum Kierowców
Wątek Forum
[piątek] kup jeden - drugi gratis - Cze. Jak piątek to piątek: http://izismile.com/img/img3/20100226/daily_picdump_353_60.jpg Takie ogłoszenie, naprawdę dobra cena. Choć nie... Forum motocyklistów
Popsułem drugi dyfer - Popsułem w weekend kolejny (drugi) dyferencjał. Samochód - Cinquecento. Po padzie pierwszego wymieniłem całą skrzynię biegów. Możliwe (ale mało... Forum samochodowe
Master na lawecie - drugi podejście... - Dzisiaj rano, poszedł się kochać mechanizm zmiany biegów. Koszt w ASO - 1400 zł za same części + robocizna. Odbiór z ASO jutro rano. Renault to... Forum samochodowe
[piotkowo] we wtorek drugi raz - http://www.joemonster.org/art/10417/Tak_sie_reklamuje_dobre_samochody kupujesz mcv - dostajesz dwie takie laski do bagaznika gratis ;) ;P Forum samochodowe
Kubica drugi - Taki sukces odniesli a tu cisza ? Gratulacje dla Roberta. A tak swoja droga - czy mi sie wydaje czy Sutil tez ciut za szybko pojechal i mialby... Forum samochodowe


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 16:48.

Statystyki forum
Wątków:
Postów:
Ostatnie dyskusje
Partnerzy
vBSkinworks
Forum korzysta ze skryptu vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.