Forum Kierowców > Forum motoryzacyjne > Forum samochodowe >


Odpowiedz
 
 
08-23-2014, 18:02
Weronika Weronika jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie Eurologistyka i logistyka międzynarodowa

Witam wszystkim. Zastanawiam się jak wygląda praca w centrach logistycznych? Tak się składa, że mieszkam w miejscu gdzie sporo się takich cent znajduje i myślałam o pracy tam. Z wykształcenia jest co prawda nauczycielem, ale planuję studia na logistyczne na tym kierunku [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]. Mam jednak kilka obaw, bo za studia będę płaciła sama, a co jak późnej się okaże że na pracę tam i tak szans nie ma? (bo doświadczenie, bo coś tam). Ktoś wie jak wygląda rekrutacja w takich firmach, na co zwracają szczególną uwagę? Wolę wcześniej się nastawić niż po "fakcie" martwić, zwłaszcza, że to nie jest takie proste przekwalifikować się. W dodatku jak się ma mgliste pojęcie o nowym zajęciu (jak ja). Będę wdzięczna za opinie.
 
08-26-2014, 12:23
Athelas5757 Athelas5757 jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Podpinam się Mam podobne pytanie
 
08-26-2014, 17:38
Zy24 Zy24 jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Bez doświadczenia to trudno o pracę, a jaki koszt tych studiów?
 
10-20-2014, 22:20
pawel74 pawel74 jest off-line
Member
 
Domyślnie

Ogólnie logistyka jest teraz bardzo obleganym kierunkiem. Na pewno ciekawym ale to też trzeba lubić jak wszystko. Praca zawsze się znajdzie, pytanie czy akurat Tobie będzie odpowiadać. Zależy wszystko od stanowiska jak też własnej motywacji.

[Edit]
Dodam jeszcze, że jak teraz otworzyły się magazyny Amazona w Polsce to prawdopodobnie będą mieć w którymś momencie większe zapotrzebowanie na specjalistów ds. logistyki i transportu paczek na Europę Wschodnią. No ale lepiej najpierw przebadać rynek pracy na infopraca.pl albo pracuj.pl by nie iść w ciemno na studia

Ostatnio edytowane przez pawel74 : 10-25-2014 o 12:09
 
10-27-2014, 14:28
Jakobiny Jakobiny jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Najlepiej zrobisz jeśli najpierw pójdziesz tam na praktyki/staż. Jak się załapiesz zdobywaj doświadczenie. Jeśli będziesz pracować w branży, to wtedy idź na studia kierunkowe. Inaczej według mnie bez sensu.
 
10-27-2014, 18:51
pawel74 pawel74 jest off-line
Member
 
Domyślnie

Gorzej będzie jeśli okaże się, że praca jednak nie jest tak interesująca dla osoby jak się wydawało i studia nie potrzebnie były podejmowane. Lepiej wszystko przemyśleć po kilka razy niż później żałować wyboru.


Odpowiedz

Narzędzia tematu
Wygląd

Skocz do forum

Podobne wątki na Forum Kierowców
Wątek Forum
Transport-Logistyka [piątkowo] - W dniu 2011-05-27 21:49, Marcin Jan pisze: > Pan coś u nas nadawał? Niemożliwe... > > http://imageshack.us/photo/my-images/197/25052011001.jpg... Forum samochodowe


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 05:42.

Statystyki forum
Wątków:
Postów:
Ostatnie dyskusje
Partnerzy
vBSkinworks
Forum korzysta ze skryptu vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.