Forum Kierowców > Forum motoryzacyjne > Forum motocyklistów >

  • Motocykl 125 do 5 tys
    Cześć, Co byście poradzili? Chcę kupić motocykl do 125 pojemności, ale nie chcę płacić więcej...
  • Gdzie dobry serwis motocyklowy w Wawie?
    hej Szukam dobrego i TANIEGO serwisu motocyklowego w południowo-wschodniej części...
  • odzież motocyklowa
    Witam. Znacie jakieś dobre sklepy z odzieżą i akcesoriami motocyklowymi? W Internecie jest dużo...
  • Instrukcja.
    Witam.Szukam instrukcji i serwisówki po polsku Yamaha Drag Star 650.Może ktoś mógłby...

Odpowiedz
 
 
08-19-2008, 20:09
Jacek Radunc (radunc.pl)
Gość
 
Domyślnie filtr powietrza i oleju - tanio i szybko w necie

Hej
Macie jakieś sprawdzone sklepy w necie gdzie szybko kupię filtry
powietrza i olej do VT600 [zależy mi na szybkiej dostawie]
Zalezy mi na czasie bo wlasnie odkryłem, że filtr pow. w mojej szedołce
jest "czarnawy" delikatnie mówiąc.
Co do oleju się nie wypowiadam, ale zmieniam więc i filtr by wypadało
wymienić.

--
Jacek Radunc


Odpowiedz


Skocz do forum

Podobne wątki na Forum Kierowców
Wątek Forum
Kawasaki kle 500 - filtr powietrza - Witam, czy ktoś wie gdzie w PL można kupić/dobrać jakiś 'sportowy' filtr powietrza do KLE 500 z 2007 roku? Najlepiej okolice Warszawy. Dzięki R Forum motocyklistów
żółte tablice rejestracyjne - muszę wyrobić szybko w necie, pls help!!! - Użytkownik "picodeaneto" < kosztami w graniacach 70 EUR za takie tablice kupione kupione Za 70 Euro nie kupisz. Koszt miedzy 85 a 95 euro. Forum samochodowe
Przysmazony filtr powietrza - Jou Od jakiegoś czasu walczę w LC4 z (za) często zapychającym się filtrem powietrza i mi tak wychodzi, że co 3-4 jazdy muszę prać skurczybyka, bo... Forum motocyklistów
Filtr powietrza - Witam Pytam czysto teoretycznie :) Zmieniałem wczoraj filtr powietrza w Lagunie I I na to wszystko przyszedł ojciec i mowi ze za jego czasów... Forum samochodowe
komora gdzie filtr powietrza w oleju, jak to wyczyscic tam i glebiej? - Witam, pytam w imieniu kumpla: samochod punto: wlal za duzo oleju i silnik wywalil go na filtr powietrza, olej spuszczony, wlany na poziom dobry,... Forum samochodowe


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 09:44.

Statystyki forum
Wątków:
Postów:
Ostatnie dyskusje
Partnerzy
vBSkinworks
Forum korzysta ze skryptu vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.