Forum Kierowców > Forum motoryzacyjne > Forum samochodowe >


Odpowiedz
 
 
11-28-2009, 20:04
Maly91 Maly91 jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie Toyota Carina e 1.6

Witam kupiłem dzisiaj toyotę carinę na silniku 4A-FE. W czasie powrotu do domu zaczęła się świecić kontrolka Check Engine. Po chwili samochód się zagrzał i zaczęło się dymić z pod maski. Po otworzeniu stwierdziłem że płyn chłodzący( który był zabrudzony, wyglądał jak zupa) zagotował się i ten dym był z wężyka który odprowadza płyn. Na początku samochód nie palił ale jak ostygł odpalił normalnie i silnik chodził równo. Auto aktualnie czeka na mechanika, chciałem zapytać co może być przyczyną, i czy jeżeli sprzedawca naprawi usterkę to mogę być spokojny że nie będzie on już fisiował.
Z góry dzięki za pomoc


Odpowiedz

Narzędzia tematu
Wygląd

Skocz do forum

Podobne wątki na Forum Kierowców
Wątek Forum
Toyota Carina e 1.6 - Witam kupiłem dzisiaj toyotę carinę na silniku 4A-FE. W czasie powrotu do domu zaczęła się świecić kontrolka Check Engine. Po chwili samochód się... Forum samochodowe
Toyota Carina wyjecie aku - niby proste co?:) no wiec odlaczam minus a tu nagle przerazliwy dzwiek spod maski, zakldam minus spowrotem, natezenie dzwieku wzrasta do poziomu nie... Forum samochodowe
Toyota Carina E - Witam Co sadzicie o tym aucie? Czy naprawde jak takie niezawodne jak sie slyszy i czyta? Mam mozliwosc kupienia model z 1997 roku, 1,8 benzyna... Forum samochodowe
Toyota Carina-zmiana zarowki - Witam, orietuje sie ktos czy koniecznie trzeba wymontowac zbiornik wyrownawczy plynu chlodniczego zeby zmienic zarowke w Toyocie Carina z 1994... Forum samochodowe
Toyota Carina E - Witam Co mozecie powiedziec na temat tego auta? 1.8 benzyna 16V, '97 rok. Niby czytalem pare artykulow na jego temat ale info z pierwszej reki... Forum samochodowe


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 09:24.

Statystyki forum
Wątków:
Postów:
Ostatnie dyskusje
Partnerzy
vBSkinworks
Forum korzysta ze skryptu vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.