Forum Kierowców > Forum motoryzacyjne > Forum samochodowe >


Odpowiedz
 
 
07-28-2011, 17:00
andree3 andree3 jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie passat b5 chcę wymienic w nim płyn ham..

Mam pytanko, mam passata b5 99 r i chciałbym wymienić w nim płyn hamulcowy. Gdzie w łodzi to dobrze robią?może w którymś serwisie skody?dzięki..
 
07-28-2011, 17:13
andree3 andree3 jest off-line
Junior Member
 
Smile passat b5 chcę wymienic płyn chamulcowy..

Cytat:
Napisał andree3 Zobacz post
Mam pytanko, mam passata b5 99 r i chciałbym wymienić w nim płyn hamulcowy. Gdzie w łodzi dobrze wymieniają płyn ham..?może w którymś serwisie skody?dzięki
.................................................. ..
 
07-28-2011, 17:14
andree3 andree3 jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Cytat:
Napisał andree3 Zobacz post
Mam pytanko, mam passata b5 99 r i chciałbym wymienić w nim płyn hamulcowy. Gdzie w łodzi to dobrze robią?może w którymś serwisie skody?dzięki..
Cytat:
Napisał andree3 Zobacz post
.................................................. ..
.................................................. .............


Odpowiedz

Narzędzia tematu
Wygląd

Skocz do forum

Podobne wątki na Forum Kierowców
Wątek Forum
Rozrusznik - kiedy wymienic? - Robert Wicik wrote: > Użytkownik "Waldek Godel" <nospam@orangegsm.info> napisał w wiadomości > news:1ssdh3ba0in11.dlg@lepper.institute.com... >... Forum samochodowe
Czy samemu wymienic płyn chłodniczy? - w Oplu Astrze F (I) z 1997 r Witam Chciałbym sam wymienic płyn chłodniczy w samochodzie. Posiadam garaż z kanałem wiec moge zajrzec pod spód... Forum samochodowe
Co wymienic? (fiat bravo 99 r.) - Cześć, mam fiata bravo 1.2 16V z 99 roku przebieg oryginalny 127 tyś. objawy, stuki w zawieszeniu i ogólne "rozklekotanie" podpowiedzcie mi... Forum samochodowe
Yamaha FZ6 używany - co wymienic - Witam, Jestem szczesliwym posiadaczem FZ6. Co proponujecie wymienic i jakich marek użyć ? -olej -filtr oleju -filtr powietrza -płyn... Forum motocyklistów
plyn hamulcowy - jak wymienic? - "Nadejchszla wiekopomna chwila" kiedy to musialbym wymienic plyn hamulcowy w moim Mondku. Rozne duperele przy aucie robilem sam, ale plynu jeszcze... Forum samochodowe


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 10:24.

Statystyki forum
Wątków:
Postów:
Ostatnie dyskusje
Partnerzy
vBSkinworks
Forum korzysta ze skryptu vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.