Forum Kierowców > Forum motoryzacyjne > Forum samochodowe >


Odpowiedz
 
 
01-28-2015, 12:31
galantauto galantauto jest off-line
Junior Member
 
Domy¶lnie

Ta osoba nie powinna byæ instruktorem nauki jazdy, koniec, kropka.

________________
OSK - [Tylko zarejestrowani u¿ytkownicy widz± linki. ] Galant - profesjonalne kursy prawa jazdy
 
02-04-2015, 13:40
domini domini jest off-line
Junior Member
 
Domy¶lnie

Niby s± jakie¶ stadardy tego, jak powinien zachowywaæ siê instruktor, ale kto tego przestrzega? Gadanie przez telefon, pisanie smsów, jedzenie obiadów podczas jazdy to najmniej ra¿±ce przyk³ady niedbalstwa...
 
02-14-2015, 13:41
rolando rolando jest off-line
Junior Member
 
Domy¶lnie

Mój instruktor czu³ siê ze mn± tak bezpiecznie ¿e spa³ podczas jazdy


Odpowiedz

Narzêdzia tematu
Wygl±d

Skocz do forum

Podobne w±tki na Forum Kierowców
W±tek Forum
szkoła doskonalenia jazdy [DC] - Dnia 2011-12-27 21:14, *LEPEK* napisał, a mnie coś podkusiło, żeby odpisać: > Witam, > > Poszukuję - na zlecenie znajomego - szkoły... Forum samochodowe
SzkoÅ‚a K.Code'a od tego roku w PL - On 24 Kwi, 20:13, "siny" <s...@wp.pl> wrote: > (na Silverstone podobno sporo dro¿ej - nie paczy³em) > > PATRZYLEM no widzisz a ja nie PACZY£EM,... Forum motocyklistów
Czy nie pogorsze komfortu jazdy, nie spowoduje szybszego zu¿ycia zawieszenia?? - Witam, kupi³em nówki 2 opony 175/65/R14, a mam swoje 175/70/R14. Czy zak³adaj±c na jedn± o¶ nówki na druga stare nie pogorsze znacz±co komfortu... Forum samochodowe
Kto¶ zrobi³ interes ¿ycia... - http://allegro.pl/item570472320_golf_ii_gti_piekny_tel_40_745_346_510_10tyszl.html Ciekawe czy bêdzie siê procesowa³ czy odpu¶ci. Niby wystawiony... Forum samochodowe
Porównanie zu¿ycia paliwa - quatro a zwyk³e o ile jest wiêksze procentowo lub ilo¶ciowo ?? - fox Forum samochodowe


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 06:25.

Statystyki forum
W±tków:
Postów:
Ostatnie dyskusje
Partnerzy
vBSkinworks
Forum korzysta ze skryptu vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.