Forum Kierowców > Forum motoryzacyjne > Forum motocyklistów >

  • Motocykl 125 do 5 tys
    Cześć, Co byście poradzili? Chcę kupić motocykl do 125 pojemności, ale nie chcę płacić więcej...
  • Gdzie dobry serwis motocyklowy w Wawie?
    hej Szukam dobrego i TANIEGO serwisu motocyklowego w południowo-wschodniej części...
  • odzież motocyklowa
    Witam. Znacie jakieś dobre sklepy z odzieżą i akcesoriami motocyklowymi? W Internecie jest dużo...
  • Instrukcja.
    Witam.Szukam instrukcji i serwisówki po polsku Yamaha Drag Star 650.Może ktoś mógłby...

 
 
Prev Poprzedni post   Następny post Next
 
08-26-2008, 21:39
Zefir
Gość
 
Domyślnie Trasa Polska - Holandia

Szczauka.
Właśnie mi się wykluł na jutro wyjazd do Holandii motocyklem . Bedę
jechał z Katowic do miejscowości Enschede (przy granicy z Niemcami
nieopodal Munster). Zna ktoś jakąś fajną traskę przez Niemcy w tamtych
okolicach, tak, żeby nie zdechnąć z nudów na autostradzie a zmieścić się
w czasie przejazdu w 12-14 godzinach i może obejrzeć jakąś ładną okolicę
metodą Rogalową? (z Katowic do Enschede Viamichelin pokazuje ok 1000 km).

--
Pzdr.
Zefir
m600/xx
 

Narzędzia tematu
Wygląd

Skocz do forum

Podobne wątki na Forum Kierowców
Wątek Forum
Przewóz motocykli quadów paczek Polska - Anglia - Polska - Świadczymy usługi transportowe paczek, motocykli, quadów, mebli, palet, części samochodowych jak i kompleksowe przeprowadzki dla firm i osób... Forum motocyklistów
[TRASA] Polska Chorwacja w ( Sloweni objazd przez Ptuj ) - Witam, Myslalem ze mam juz zaplanowana trase z objazdami platnych drog w Slowenii ( Mureck Ptuj ) a tu pojawiaja sie glosy ze Slowency... Forum samochodowe
predkosc na autostradzie Niemcy + Holandia - Witam Jakie sa dozwolone predkosci na autostradach w tych krajach? Z tego co wyczytalem, to w Niemczech sugerowana predkosc to 130 km/h ale mozna... Forum samochodowe
Re: belgia,holandia,niemce-aukcje,komisy,ogloszenia na www? - kacperssonnapisal > witam. > jak w temacie zna ktos jakies strony www z ogloszeniami o moto w tych > krajach? > na ebaju prawie nic ni ma (na... Forum motocyklistów
Re: Trasa Londyn - Polska - Rafal "Shamman" Pietkanapisal > Witam szanownych grupowiczow. > Wybieram sie na moto w trase z Londynu do Polski 20 sierpnia, wiec > pisze, bo... Forum motocyklistów


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 19:25.

Statystyki forum
Wątków:
Postów:
Ostatnie dyskusje
Partnerzy
vBSkinworks
Forum korzysta ze skryptu vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.