Forum Kierowców > Forum motoryzacyjne > Forum samochodowe >


Odpowiedz
 
 
10-19-2012, 08:13
Marylka Marylka jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Mam zamiar do mojego Suzuki Swift zamontować czujniki parkowania (cofania).

Z tych firm które wybrałam:

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Które są lepsze...?

Jakie wy polecacie...?
 
10-27-2012, 09:44
pimpurdan pimpurdan jest off-line
Senior Member
 
Domyślnie

Mi się w ogóle wydaje że inwestowanie w taki sprzęt w tak małym aucie jest trochę bezcelowe. Przecież tam nie ma problemu z oceną odległości albo widocznością, więc po co taki wynalazek?

A wracając do pytania - lepsza będzie w tym wypadku kamera cofania.

__________________
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] w komórce
 
10-28-2012, 14:18
Bass Bass jest off-line
Member
 
Domyślnie

Albo jakieś używane, za połowę kasy, na [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] są do dostanie nawet z całymi zderzakami , chyba że autko zainwestowane, kasa jest to można.


Odpowiedz


Skocz do forum

Podobne wątki na Forum Kierowców
Wątek Forum
azjatyckie czujniki cofania - akurat wróciłem z trampingu po azji i tak od strony motoryzacyjnej - wszechobecne autobusy i cieżarówki TATA w kolorach i zabudowie jak tabory... Forum samochodowe
czujnik cofania BMW 7 - Witam! Pilnie poszukuję czujnika cofania do BMW 7 rok 2003, gdzie i za ile mogę go nabyc? pozdrawiam, Ania -- Wysłano z serwisu OnetNiusy:... Forum samochodowe
Jakie czujniki cofania? - Mogę wydać, powiedzmy, do 200zł. Tylko tył. Potrzebny wyświetlacz pokazujący odległość. Co polecacie? Czy są jakieś lepsze firmy specjalizujące się... Forum samochodowe
elektromagnetyczne czujniki cofania / parkowania - mialem w samochodzie ultradzwiekowy czujnik cofania / parkowania ale w nowym nie chce wiercic i zastanawiam sie nad skutecznoscia... Forum samochodowe
Czujniki cofania - Witam, pełno tego na allegro, a firmy (producenta) każdego z nich nie można nawet w internecie znaleźć. Nołnejmy same. Ktoś może coś polecić? Zależy... Forum samochodowe


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 19:26.

Statystyki forum
Wątków:
Postów:
Ostatnie dyskusje
Partnerzy
vBSkinworks
Forum korzysta ze skryptu vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.