Forum Kierowców > Forum motoryzacyjne > Forum samochodowe >


Odpowiedz
 
 
12-23-2014, 12:17
jakubs jakubs jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

U mnie wyciszeniem samochodu zajęli się w warsztacie Gawlik Przyczepy [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]. Ogólnie jestem zadowolony. Najgorsze tylko, że tego typu dobre warsztaty są daleko ode mnie i muszę do nich jeździć... Tutaj zajęli się kompleksowo wyciszeniem samochodu, nie skasowali za to za dużo, termin realizacji był bardzo przystępny. W autoryzowanym serwisie bym zapłacił za to ponad 2000 zł na pewno a tutaj nie wyszło to tak tragicznie. Poza tym z tymi osobami się zawsze można dogadać


Odpowiedz


Skocz do forum

Podobne wątki na Forum Kierowców
Wątek Forum
Spłata samochodu - Witacie Używam samochodu teścia, zamierzam go spłacić do końca i przerejestrować na siebie. Jak to zrobić? Idę z teściem do banku, spłacamy... Forum samochodowe
Jak nie kupować samochodu:)) - Znalazłem na jednym forum takie oto dwa tematy. Nie wiem co o tym myśleć, ale chyba ludzie nie są tak naiwni jak ten koleś:) pierwszy temat... Forum samochodowe
Dbałość o lakier samochodu - Witam! Pozwolę sobie otworzyć taki wątek. Jak dbać o lakier nowego samochodu, przede wszystkim jak często myć? Czy korzystać z myjni, jeśli... Forum samochodowe
wyciszenie tłumików - cze dzieciaczki Nowym nabytkiem się ciesze ale mojej radości nie podzielają współużytkownicy dróg. Decybeli mam sporo za dużo i nawet jak na... Forum motocyklistów
darowizna samochodu - witam brat ma samochod ktory jest zarejestrowany na niego i ubezpieczony, nie jezdzi nim wogole, caly czas jezdze nim ja. chcialbym "odkupic" ten... Forum samochodowe


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 04:19.

Statystyki forum
Wątków:
Postów:
Ostatnie dyskusje
Partnerzy
vBSkinworks
Forum korzysta ze skryptu vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.