Forum Kierowców > Forum motoryzacyjne > Forum motocyklistów >

  • Motocykl 125 do 5 tys
    Cześć, Co byście poradzili? Chcę kupić motocykl do 125 pojemności, ale nie chcę płacić więcej...
  • Gdzie dobry serwis motocyklowy w Wawie?
    hej Szukam dobrego i TANIEGO serwisu motocyklowego w południowo-wschodniej części...
  • odzież motocyklowa
    Witam. Znacie jakieś dobre sklepy z odzieżą i akcesoriami motocyklowymi? W Internecie jest dużo...
  • Instrukcja.
    Witam.Szukam instrukcji i serwisówki po polsku Yamaha Drag Star 650.Może ktoś mógłby...

Odpowiedz
 
 
06-25-2012, 09:19
maciek.oleksiak@gmail.com
Gość
 
Domyślnie HONDA CBR 954 HTEV Eliminator

Witam
Czy moze ktos pomoc w sprawie eliminatora HTEV w 954?
Chcialbym kupic lub gdzies dorobic ale nie moge nigdzie znalezc. Swoj zawor juz zablokowalem ale nie jestem zadowolony.
Dajcie znac jezeli ktos cos wie.
Dzieki
Maciek
 
06-25-2012, 12:17
doktorski
Gość
 
Domyślnie Re: HONDA CBR 954 HTEV Eliminator

W dniu poniedziałek, 25 czerwca 2012 11:19:43 UTC+2 użytkownik [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] napisał:
> Witam
> Czy moze ktos pomoc w sprawie eliminatora HTEV w 954?
> Chcialbym kupic lub gdzies dorobic ale nie moge nigdzie znalezc. Swoj zawor juz zablokowalem ale nie jestem zadowolony.
> Dajcie znac jezeli ktos cos wie.
> Dzieki
> Maciek

Moze najpierw napisz co chcesz osiagnac i jaka aktualnie masz sytuacje.
Silnik zaworu jest czy nie ma?
Zawor chcesz wywalic czy zostawic?

Ogolnie w Hondzie nie da sie odlaczyc silnika od wiazki bez swiecenia sie kontrolki FI. Jesli chcesz wywalic zawor to tylko zawor. I linki. Silnik zostaje na motocyklu i jest podlaczony do wiazki.

pzdr, dr
14/525/400
 
06-25-2012, 14:30
maciek.oleksiak@gmail.com
Gość
 
Domyślnie Re: HONDA CBR 954 HTEV Eliminator

Ja juz swoj zawor wybebeszylem. Tzn odlaczylem linki, zabezpieczylem je a obudowe zaworu zaslepilem.
Czyli jest to teraz pusta komora. Wszystko jest OK ale mam nowy wydech i chce zamapowac PCIII a nie chce tego robic z taka partyzantka w srodku ukladu.
Dlatego chce kupic lub dorobic element ktorym zastapie caly HTEV i dzieki temu spaliny beda prowadzone oddzielnie z kazdego cylindra az do tlumika.
Wypruty HTEV na pewno nie pozwala na odpowiednie odprowadzenie gazow plus robi troche wibracji a ja chcialbym zeby to bylo porzadnie, tym bardziej ze mam zamiar dac sprzet na dyno a jak juz mam placic za mape to chce zeby bylo idealnie.
Mam nadzieje ze cos podpowiecie.
 
06-25-2012, 15:01
Kuczu
Gość
 
Domyślnie Re: HONDA CBR 954 HTEV Eliminator

W dniu 2012-06-25 11:19, [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] pisze:
> Witam
> Czy moze ktos pomoc w sprawie eliminatora HTEV w 954?
> Chcialbym kupic lub gdzies dorobic ale nie moge nigdzie znalezc. Swoj zawor juz zablokowalem ale nie jestem zadowolony.
> Dajcie znac jezeli ktos cos wie.
> Dzieki
> Maciek
>



[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]



--
Kuczu

LOUD BLACK PIPES SAVE LIVES !!
Harley Davidson FXR-C + Buell XB12X


 
06-25-2012, 15:38
maciek.oleksiak@gmail.com
Gość
 
Domyślnie Re: HONDA CBR 954 HTEV Eliminator

No widzialem te rzeczy ale to w ameryce tylko maja

Wymysliem ze wyjme caly swoj zawor i dam do przerobienia. Tzn wytna caly srodek i miedzy te 2 plutki wspawaja 4 rury zachowujac wymiary calosci.

To powinno zadzialac...


Odpowiedz

Narzędzia tematu
Wygląd

Skocz do forum

Podobne wątki na Forum Kierowców
Wątek Forum
Honda xr - Witam założyłem nowy temat ponieważ jakieś 2 miesiące temu zrobiłem w mojej hondzie xr dziury w tłumiku teraz chciałbym wyciągnąć całkiem tak zwane... Forum motocyklistów
Honda Sedan czy Honda Hatchback ? Co wybrac? - Też nie znam Civic-ów, ale muszę przyznać, że w przeszłości interesowałem się VII-ką. Ostatecznie uznałem, że pomimo swoich imponujących zalet... Forum samochodowe
Honda cr 250 - ze sie powtarzasz , tyle powiem Forum motocyklistów
Kawaski Eliminator EL250 - Hej bajkerzy! Szukam od pewnego czasu motor dla poczatkujacego, tak w okolicach 250cc i w moich okolicach sie znajduje, za smieszne pieniadze... Forum motocyklistów
HONDA VFR - Cześć zastanawiam sie nad zakupem Hondy VFR 750 lub VFR 800. Mam takie pytanie. Czy w Hondach nie ma problemow z blokowaniem kola przy odpuszczaniu... Forum motocyklistów


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 05:01.

Statystyki forum
Wątków:
Postów:
Ostatnie dyskusje
Partnerzy
vBSkinworks
Forum korzysta ze skryptu vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.