Forum Kierowców > Forum motoryzacyjne > Forum samochodowe >


Odpowiedz
 
 
03-11-2012, 17:55
Adi Adi jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie Renault Master fabryczne radio jak wpisac kod

Witam mam problem z radiem fabrycznym w Renault Master które sie rozkodowało mam kod ale nie wiem jak go wprowadzić , to radio jest z wyświetlaczem na kasety , na wyświetlaczu pojawia mi sie napis CODE wprowadzam kod i nic pomózcie mi cośz tym zrobić z góry dziękuje

Ostatnio edytowane przez Adi : 03-11-2012 o 18:37 Powód: Renault Master fabryczne radio


Odpowiedz

Narzędzia tematu
Wygląd

Skocz do forum

Podobne wątki na Forum Kierowców
Wątek Forum
Renault Master Fabryczne radio - Witam Potrzebuje rozkodować fabryczne radio w Ranault Mater`2004. Wyjmowałem akumulator i niestety teraz nie znam kodu, a tym bardziej nie wiem... Forum samochodowe
[PZDR] Renault Master DC - Pozdrawiam kolegę z Mastera w kolorze "orange", spotkałem Cię w Dolince Służewieckiej pod Puławską ,trąbnąłem, ale obtrójkątować nie dało rady gdyż... Forum samochodowe
Pozdr [DC] Renault Master na lawecie - Pozdrawiam kierownika pomarańczowego Renault Master, obtrąbionego dzisiaj przeze mnie podczas jazdy na lawecie od serwisu Renault na zachód... Forum samochodowe
Renault Pietrzek traktuje klientów jak ścierwa -szukam normalnego dealera Renault - Chciałem kupić nowy zamochód za około 120000 płane gotówką w Renault Pietrzak. Z różnymi udzmi miałem do czynienia ale tam potrakowali mie jak... Forum samochodowe
Renault master - problem ze sprzeglem - Czesc, wciskajac sprzeglo zostalo mi ono w podlodze, a po chwili pedal zrobil sie calkowicie luzny (lekko lata). Jest ono caly czas wcisniete gdyz... Forum samochodowe


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 06:07.

Statystyki forum
Wątków:
Postów:
Ostatnie dyskusje
Partnerzy
vBSkinworks
Forum korzysta ze skryptu vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.