Forum Kierowców > Forum motoryzacyjne > Forum samochodowe >


Odpowiedz
 
 
08-09-2014, 18:41
szyszka szyszka jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie Potrzebujesz haka do samochodu sprawdz www.ehaki.pl

Firma Thule to światowy lider wśród producentów urządzeń do transportu sprzętu sportowo rekreacyjnego. Wachlarz oferowanych produktów obejmuje urządzenia do transportu ładunków samochodami osobowymi takie jak haki holownicze, bagażniki dachowe, uchwyty i bagażniki rowerowe.

sprawdź [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]


Odpowiedz

Narzędzia tematu
Wygląd

Skocz do forum

Podobne wątki na Forum Kierowców
Wątek Forum
kontrolka sprawdz silnik - uklad chlodzenia - hyundai trajet - ja od komputerow jestem wiec sie nie znam, ale podlaczalem sie ostatnio (chinski interfejs uzywany trzeci raz - zero doswiadczenia) do trajeta zeby... Forum samochodowe
sprawdz czy nie ma tam twojego samochodu - www.jakkutas.pl Forum samochodowe
Jak krecone sa liczniki aut ze Szwecji - sprawdz zanim kupisz auto - Dnia Thu, 27 Nov 2008 12:51:12 +0000 (UTC), Robert Rędziak napisał(a): >> A jak daleko zajedziesz samochodem bez silnika? > > Tak daleko, jak... Forum motoryzacyjne
Jak krecone sa liczniki aut ze Szwecji - sprawdz zanim kupisz auto - nie widzialem, by bylo - wiec podaje linka No to Szwecja pierwsza bierze sie za krecaczy licznikow. Mozna sie przekonac o ile krecone sa liczniki... Forum samochodowe
Gdzie w W-wie sprawdzą mi Nubirę (przed kupnem) ? - Hej, Mam na oku Nubirę Kombi - 2000 rok. (szukałem dla żonki, niedrogiego samochodu, tak aby wózek dziecięcy łatwo było wsadzić / przewozić ) ... Forum samochodowe


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 16:28.

Statystyki forum
Wątków:
Postów:
Ostatnie dyskusje
Partnerzy
vBSkinworks
Forum korzysta ze skryptu vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.