Forum Kierowców > Forum motoryzacyjne > Forum motocyklistów >

  • Motocykl 125 do 5 tys
    Cześć, Co byście poradzili? Chcę kupić motocykl do 125 pojemności, ale nie chcę płacić więcej...
  • Gdzie dobry serwis motocyklowy w Wawie?
    hej Szukam dobrego i TANIEGO serwisu motocyklowego w południowo-wschodniej części...
  • odzież motocyklowa
    Witam. Znacie jakieś dobre sklepy z odzieżą i akcesoriami motocyklowymi? W Internecie jest dużo...
  • Instrukcja.
    Witam.Szukam instrukcji i serwisówki po polsku Yamaha Drag Star 650.Może ktoś mógłby...

Odpowiedz
 
 
04-26-2009, 21:34
Rafał Tomaszewski
Gość
 
Domyślnie [SPAM] KTM 125 exc 2000

witam, kumpel ma do sprzedania małą pomarańczke w stanie rzekłbym
nienagannym, wygląda to tak:
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
motor znam i szczerze mogę polecić tą sztukę. Motorek świeżo doinwestowany
ale że koledze się crf 4ipoł w X z 2008 roku zamarzyła to zmienia barwy

do wyrwania za 7koła

pozdrawiam
rafał
450exc




Odpowiedz

Narzędzia tematu
Wygląd

Skocz do forum

Podobne wątki na Forum Kierowców
Wątek Forum
VW Polo 1.9 SDI 2000 r - opinie - Hej! Co sadzicie o VW Polo 1.9 SDI 2000r. Potrzebuje niewielkie, tanie i ekonomiczne auto na miasto. -- Jan-xx Forum samochodowe
Hothatch, rocznik około 2000 - Szukam sobie jakiegoś autka do ścigania się na przyszły rok i rozważam opcję kupienia czegoś niezbyt starego licząc na bezawaryjność i dostępność... Forum samochodowe
VW Sharan 1,8 T 2000 - Czy ktos wie jaka pojemnosc zbiornika paliwa ma ten rocznik? Z tego co znalazlem sa podawane dwie wartosci, instrukcja obslugi mowi o 70 L a... Forum samochodowe
Alfa 166 rocznik 2000 - Witam, czy Alfa Romeo 166 rocznik 2000 z silnikiem 2,5 V6 jest dobrym pomysłem na zakup "nowego" wozidła, czy może sobie odpuścić? :) Głównie... Forum samochodowe
Vectra B - 1,8 16V 2000 - Witam wszystkich. Problem dotyczy auta z temtu: przez jakis czas po zakupie wszystko bylo ok az pewnego razu auto przeszlo w tryb serwisowy. ... Forum samochodowe


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 10:16.

Statystyki forum
Wątków:
Postów:
Ostatnie dyskusje
Partnerzy
vBSkinworks
Forum korzysta ze skryptu vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.