Forum Kierowców > Forum motoryzacyjne > Forum samochodowe >


 
 
Prev Poprzedni post   Następny post Next
 
01-09-2013, 11:12
RemontSTYL RemontSTYL jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie PEUGEOT 407 brak mocy - pomocy

Witam wszystkich.
Niedawno kupiłem 407-mkę z 2005r podczas jazdy próbnej albo nie zużywałem albo byłem za bardzo napalony na ten samochód że to straszny muł. Jest tam wolnossący silnik 1.8 na jedynce rusza jak cię mogę ale jak wrzucę dwójkę to już kotwica wypada z bagażnika . Zero w nim werwy. Jak się tam bujnę to jakoś tam idzie tylko że skazówki od obrotomierza i od prędkościomierza idą łeb w łeb. Temperatura czasami przekracza 90 stopni ale to tylko troszeczkę (o grubość wskazówki). Proszę was o pomoc czy u Was tez tak jest ?? Czy coś mam nie tak . (w aso pod vagiem wszystko ok - nie przejechali się nim ale mówią że ten typ tak ma) mój nr gg 45884575
 

Narzędzia tematu
Wygląd

Skocz do forum

Podobne wątki na Forum Kierowców
Wątek Forum
Brak mocy - astra 1.6 8V - Witam Powiedzcie mi, co moze byc przyczyna niesamowitego zmulenia auta. Pacjent to astra z silnikiem X16SZR + LPG. Wczoraj wszystko bylo ok, a... Forum samochodowe
Brak mocy GSX-R600 K7 - Witam grupowiczów. Mam moto jak w tytule, niestety odnoszę wrażenie że jest jakiś ... zamulony. Kompletnie nie czuć tych 125ps (wczesniej miałem... Forum motocyklistów
Brak mocy Merc 124 - Już wszystko jasne - był zatkany środkowy tłumik. Dzięki za wszystkie rady. Pozdrawiam Paweł Forum motoryzacyjne
Golf IV 1.9 TDI i brak mocy... - Bastion pisze: > Kto? Co? Jaka geometia? > Sam masz chyba cos z lopatkami:) > > Jezeli twoje rozumowanie jest sluszne (w co watpie) > i... Forum motoryzacyjne
Golf IV 1.9 TDI i brak mocy... - Witam. Kupiłem Golfa, jak w temacie, (110KM), sprowadzonego z Niemiec. Po 3 tygodniach załatwiania formalności, pierwszy raz miałem okazję nim dziś... Forum samochodowe


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 05:12.

Statystyki forum
Wątków:
Postów:
Ostatnie dyskusje
Partnerzy
vBSkinworks
Forum korzysta ze skryptu vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.