Forum Kierowców > Forum motoryzacyjne > Forum samochodowe >


Odpowiedz
 
 
09-23-2011, 22:08
andrade andrade jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Tu [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] sobie można wejść i porównać oferty i wybrać najtańszą dla nas. KOD tez jest na zniżke
 
10-10-2011, 17:46
Dominicue Dominicue jest off-line
Member
 
Domyślnie Dla ludzi młodych bez własnych zniżek


Brak własnych zniżek na OC, lub AC?

Jesteś młodym kierowcom, na którego każdy tylko nakłada zwyżki?

TA oferta jest dla CIEBIE!

YOU CAN DRIVE czyli nowoczesna platforma ubezpieczeniowa dla ludzi młodych (do 30 roku życia).

Kalkulator online znajdziesz tutaj:
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Kod promocyjny na to ubezpieczenie dający 10% dodatkowego rabatu masz pod tym linkiem:
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Gwarantowane pozytywne zaskoczenie.

Pozdrawiam i życzę szerokiej drogi...

Ostatnio edytowane przez Dominicue : 02-22-2012 o 15:53
 
10-11-2011, 17:21
andrade andrade jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Mi multiagent ubezpieczeniowy ze swoimi "trikami" tak wyliczył składkę, że taniej wyszło mi już na porównywarce polis [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] . Chyba za dużą prowizję sobie policzył ;-)
 
10-18-2011, 20:00
allegrorx89 allegrorx89 jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie Najtańsze OC+dodatkowa możliwość zarabiania pieniędzy

NAJTAŃSZE OC + DODATKOWA MOŻLIWOŚĆ ZARABIANIA PIENIĘDZY


Szczerze polecam młodym kierowcom ubezpieczyć samochód w LIBERTY DIRECT. Naprawdę tanio! Ubezpieczałem swój samochód po raz pierwszy, nie miałem żadnych zniżek, a OC wyniosło mnie tylko 466 zł na cały rok, przy czym u innych ubezpieczycieli składka wychodziła średnio około 1000 zł.

Dzięki tej instrukcji i mojemu nr polisy 90582151 (aktualny na 2011/2012) dostaniesz dodatkową znizkę.
Zdziwisz się jak mała składka CI wyjdzie, wystarczy wykonać 3 proste kroki:

Krok 1.
Musisz wejść przez tego linka, gdyż za wykupienie i wyliczenie składki przez internet jest ekstra zniżka 5%.

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]


Krok 2.

Podczas liczenia składki w polu z prognozowanym przebiegiem rocznym, jeżeli dużo nie jeździsz bo inaczej jest to oszustwo-) Podaj jak najniższy przebieg.
Dane te mają jedynie charakter podglądowy, ale mają znaczący wpływ na wysokość Twojej składki.

Krok 3.

W ostatnim polu Kod promocyjny Programu Partnerskiego Liberty Direct skopiuj ten oto kod 90582151 Dostaniesz za niego dodatkowo 100zł lub 50zł zniżki.

LIBERTY DIRECT GWARANTUJE NIE TYLKO NISKI KOSZT UBEZPIECZENIA, ALE RÓWNIEŻ MOŻLIWOŚĆ ZARABIANIA DODATKOWYCH PIENIĘDZY - ZA POLECENIE LIBERTY DIRECT INNEJ OSOBIE, KTÓRA WYKORZYSTA WASZ NUMER POLISY DOSTAJECIE 50 lub 100 zł


Bardzo Was proszę jeżeli zdecydujecie się ubezpieczyć samochód w Liberty Direct o podawanie mojego nr polisy 90582151 Bedzie to zarówno korzyść dla Was jak i dla mnie, dostaniecie 50 zł zniżki przy OC lub 100 zł przy AC

Pamiętaj!!!
1-link
2-przebieg
3-kod promocyjny

Dodatkowo za obliczenie składki przez internet jest gwarantowane 5% + dodatkowo 5% jeśli zapłacisz kartą kredytową.

Pozdrawiam i Życzę jak najtańszej składki.
 
10-19-2011, 14:54
Marcinwwa Marcinwwa jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie Kod promocyjny 89822866

Dodatkowa zniżka w liberty direct - 50 lub 100zł

Polecam powołać się na ten numer polisy Liberty Direct 89822866.
Można wpisać lub skopiować i wkleić na stronie internetowej kod promocyjny liberty direct - ostatnie pole na dole na pierwszej stronie do wyliczania składki.

Numer ten można również podać podczas rozmowy konsultantowi.
Wystarczy tylko powiedzieć, że chcę się powołać na numer polisy znajomego z forum który
polecił ubezpieczenie i podać mu ten kod 89822866

Więcej informacji na stronach:
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

89822866
 
11-01-2011, 01:56
Dominicue Dominicue jest off-line
Member
 
Domyślnie Dodatkowe zniżki na OC i AC




Dodatkowa zniżka na OC i AC w Liberty Direct:

Krok 1.
Składkę oblicz oraz wykup za pomocą tego linka, gdyż za wykupienie polisy przez internet jest dodatkowa zniżka 5%.

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]


Krok 2.
W ostatnim polu Nr polisy Podaruj znajomemu zniżkę wprowadź ten oto kod:

75369166

Dostaniesz za niego dodatkowo 100zł lub 50zł zniżki.
(50zł na OC lub 100zł na pakiet OC/AC)


Pamiętaj!!!
1-link
2-kod promocyjny 75369166


Dodatkowo zyskasz 5% jeśli zapłacisz kartą kredytową.

Wszystkie zniżki łączą się z tymi , które aktualnie posiadasz (np. 60% za bezszkodową jazdę).






Dokładne informację o rabatach na OC i AC- [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Ostatnio edytowane przez Dominicue : 02-09-2012 o 14:15
 
11-02-2011, 08:46
magdalenaparzoch magdalenaparzoch jest off-line
Senior Member
 
Domyślnie Kod zniżkowy axa 9704389

Świeży kod promocyjny AXA Direct: 9704389

Zawierając ubezpieczenie komunikacyjne OC lub AC w firmie AXA drogą telefoniczną lub poprzez internet polecam powołać się na kod promocyjny nr 9704389 obniżający wysokość składki do zapłacenia o 30 zł w przypadku zakupu OC lub o 60 zł w przypadku nabycia pełnego pakietu OC i AC.

Kod ważny do 12.07.2012r.

Życzę szerokiej drogi...
 
11-15-2011, 12:08
Dominicue Dominicue jest off-line
Member
 
Domyślnie Kod promocyjny You Can Drive - Nowość dla młodych kierowców !!!




Jedyna taka oferta dla młodych kierowców!


YOU CAN DRIVE czyli nowoczesna platforma ubezpieczeniowa dla ludzi młodych (do 30 roku życia).

Nie musisz mieć własnych zniżek.
Wystarczą 2 lata bezszkodowej jazdy.


Kalkulator online znajdziesz tutaj:
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Kod promocyjny na to ubezpieczenie dający 10% dodatkowego rabatu pobierzesz pod tym linkiem:
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]



Pozdrawiam i życzę szerokiej drogi...

Ostatnio edytowane przez Dominicue : 02-22-2012 o 15:54
 
03-12-2013, 19:36
zibi zibi jest off-line
Junior Member
 
Thumbs up najtańsze OC

Ja jak szukałem najtańszego OC, to też zacząłem od tych porównywarek i w każdej wychodziło mi co innego. Dla mnie to jakaś lipa. Najlepiej skorzystać z jakiejś firmy, która współpracuje z firmami ubezpieczeniowymi. Przynajmniej gadasz z człowiekiem a nie z cyferkami i masz pewność, że wybierze Ci najtańsze OC. Ja trafiłem przypadkiem na naprawdę konkretnego faceta i wszystko mi wyliczył, porównał i w chwilę miałem już polisę. Aha.. nic nie płaciłem.
Jakby ktoś chciał namiar do niego to dajcie znać:
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
 
03-13-2013, 16:30
Driver23 Driver23 jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

W chwili obecnej posiadam F Focusa 2001. Dość długo szukałem czegoś ciekawego, ale ostatecznie zdecydowałem się na liberty. Od 6 lat posiadam ubezpieczenie -[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]jazda, pełne zniżki. W liberty kasują mnie prawie 600 zł


Odpowiedz


Skocz do forum

Podobne wątki na Forum Kierowców
Wątek Forum
Gdzie tanie OC? ja wam powiem bo się obeznałem - NIE musicie mieć silnika 1.0 i wieku powyżej 26-28 lat żeby mieć tanie OC. WYSTARCZY TROCHĘ POKOMBINOWAĆ Za moją hondę accord 2.0... Forum samochodowe
gdzie tanie zimówki? - chcę kupić 4 opony zimowe do matiza a ponieważ to już sprzęt dość zdewastowany (miał być zmieniany ze dwa lata temu ale nadal jeździ) chce te opony... Forum samochodowe
Gdzie tanie ubezpieczenie dla 23-latka? - Ma ktoś jakieś doświadczenia z OC (i ew. AC) dla bezdzietnego 23-latka? W której ubezpieczalni ceny wychodzą najniższe? Korzystałem z porównujących... Forum samochodowe
gdzie tanie noclegi Francja - Witam! Koledzy wybieram się do Francji i mam pytanie, czy jest jakaś sieć hoteli dla kierowców jeśli tak to proszę o nazwę. Pozdrawiam Wiesław Forum samochodowe
Gdzie tanie opony na necie - Chodzi mi o nowe R15 185/60 Proszęo linka do sklepu gdzie to kupię tanio,moze byc barum lub cos taniego a nienajgorszego w cenie 100 -150 zl Fox. Forum samochodowe


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 20:32.

Statystyki forum
Wątków:
Postów:
Ostatnie dyskusje
Partnerzy
vBSkinworks
Forum korzysta ze skryptu vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.