Forum Kierowców > Forum motoryzacyjne > Forum samochodowe >


Odpowiedz
 
 
06-17-2008, 12:56
Tomasz Pyra
Gość
 
Domyślnie którędy Gdynia - Jelenia Góra

Którędy jechać z Gdyni do Jeleniej Góry?

Viamichelin sugeruje:
- DK1 do Świecia
- DK5 przez Poznań do Leszna
- DK12 do Głogowa
- D329 z Głogowa do DK3
- DK3 do Jeleniej Góry

To dobry pomysł?


Odpowiedz

Narzędzia tematu
Wygląd

Skocz do forum

Podobne wątki na Forum Kierowców
Wątek Forum
Trasa Warszawa - Jelenia Góra - Witam Jutro mam pokonać trasę Warszawa - Jelenia Góra. Może ktoś podpowie, czego się można spodziewać po drodze, którędy najlepiej jechać itp. Z... Forum samochodowe
Warszawa - Jelenia Gora - ktoredy? - Sorry za kolejne "wakacyjne" pytanie ... Jak najlepiej przemieścić się z W-wy do Jeleniej Góry w sobotni dzień? Że nie przez Wrocław to wiem - mimo... Forum samochodowe
Trójmiasto - Jelenia Góra - którędy? - Na mapę patrząc, sensowna wydaje się trasa: Gdańsk -(A1)- Grudziądz - Bydgoszcz - Gniezno - Września - Jarocin - Krotoszyn - Legnica - Jelenia Góra.... Forum samochodowe
Trasa: Trójmiasto --> Jelenia Góra - Witam serdecznie. Czy ktoś może mi podpowiedzieć: jadąc z Trójmiasta do Jeleniej Góry jak lepiej jechać: - nadrabiając drogi, jadąc przez... Forum samochodowe
[prośba] Oglądnięcie KTM Jelenia Góra - Witam, Szukam dobrej duszy dysponującej "trzeźwym" okiem i chwilą wolnego czasu. Chodzi mi konkretnie o oglądnięcie tego cuda: http://tiny.pl/ndt6.... Forum motocyklistów


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 04:35.

Statystyki forum
Wątków:
Postów:
Ostatnie dyskusje
Partnerzy
vBSkinworks
Forum korzysta ze skryptu vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.