Forum Kierowców > Forum motoryzacyjne > Forum samochodowe >


Odpowiedz
 
 
12-18-2014, 15:46
szyskulec szyskulec jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Ja to sceptycznie podchodzę do internetowych sklepów, jakoś nie mam zaufania. Muszę zobaczyć te wszystkie części, żeby coś kupić. Nie słyszałem o tym sklepie.
 
01-20-2015, 11:43
CSturboserwis.pl CSturboserwis.pl jest off-line
Member
 
Domyślnie

Może to się zmieni jeżeli zaczniesz zamawiać np części do samochodu online,sklepy internetowe to naprawdę bardzo dobra opcja,wszystko kupisz po prostu taniej. Jeżeli masz wątpliwości to zapraszam także na naszą stronę CSturboserwis.
 
01-20-2015, 13:27
pereiro pereiro jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Tego konkretnego sklepu nie kojarzę, natomiast strona wygląda zachęcajaco i z moich wcześniejszych doświadczeń spokojnie bym polecił wszelkie zakupy części drogą internetową. Taniej i wygodniej, czego chcieć więcej.
 
01-21-2015, 09:27
natalia32 natalia32 jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Ja właśnie szukam nowego czujnika parkowania do corsy 1.9....ktoś może doradzić, bo nie wiem czy ktoś już zamawiał z [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]?zależy mi na szybkiej wysyłce...
 
01-21-2015, 10:16
epita epita jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

zadzwoń i zapytaj, ale raczej ze sklepem jest wszystko ok, nie ma negatywnych wątków w necie.
 
01-25-2015, 07:39
Highway Highway jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

I te czujniki rzeczywiscie cos daja? Nigdy z tego nie korzystalem ale zxastanawiam sie nad zamontowaniem. Mozesz powiedziec cos wiecej na ten temat?
 
01-28-2015, 12:28
zepiko182 zepiko182 jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Tez podpinam sie pod temat, mam "mieszane uczucia" co do tych czujnikow
 
01-29-2015, 10:00
twojtyp twojtyp jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Sam zamontowałeś? Też myślę o takich, ale muszę znaleźć mechanika, który mi je zamontuje
___________________
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
 
01-30-2015, 14:13
e-Autoparts.pl e-Autoparts.pl jest off-line
Member
 
Domyślnie

Teraz mamy styczeń więc jest to miesiąc promocji i rabatów w sklepach internetowych,ne inaczej jest u nas a znajdziecie tutaj szeroki wybór części samochodowych,fachowa obsługa zawsze służy swoją radą i pomocą.
 
02-09-2015, 20:15
Majniak Majniak jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Nie znam, ja części do samochodu kupuję zwykle na allegro.

Ostatnio edytowane przez Majniak : 02-10-2015 o 18:06


Odpowiedz

Narzędzia tematu
Wygląd

Skocz do forum

Podobne wątki na Forum Kierowców
Wątek Forum
sklep? w-wa krk - On 25 Mar, 12:25, "cpt. Nemo" <cpt__n...@poczta.onet.pl> wrote: > U ytkownik "doktorski" <doktor...@gmail.com> napisa w wiadomo... Forum motocyklistów
Re: sklep w Krakowie - Cześć co prawda już nie w Krakowie bo przenieśliśmy się do Myślenic na Sobieskiego 11. Sklep jest dostępny na www.resist.pl można obejżeć, zamówić... Forum motocyklistów
sklep z oponami - chce kupic zimówki UG7. Jaki sklep oprocz opony.com mozecie polecic? Forum samochodowe
sklep w UK - Czy ktos mial przyjemnosc ze sklepem www.bikersdirect.co.uk ? Zamówilem u nich kask 2,5 tygodnia temu. Zaplacilem przez PayPal, dostalem wszystkie... Forum motocyklistów
sklep GMS - zna ktoś? - Witam. Kupował ktoś, coś w owym sklepie (Tarnowskie Góry) Sprzedają na allegro kaski których nie mają na własnej stronie - dziwne jak dla mnie. ... Forum motocyklistów


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 05:52.

Statystyki forum
Wątków:
Postów:
Ostatnie dyskusje
Partnerzy
vBSkinworks
Forum korzysta ze skryptu vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.