Forum Kierowców > Forum motoryzacyjne > Forum samochodowe >


Odpowiedz
 
 
07-04-2013, 15:51
milenaW milenaW jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie trasa Warszawa-Katowice S8

Witam, jestem nowa, ale zalogowałam się tylko po to, by dowiedzieć się jak obecnie wygląda trasa z Warszawy do Katowic, jechał ktoś tamtędy? Jak wyglądają prace w okolicach Piotrkowa Tryb. ?
Liczę na szybką odpowiedź, pozdrawiam! : )
 
07-17-2013, 10:28
granit granit jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

teraz już nie ma tam żadnych prac budowlanych, droga jest skończona, bez problemu możesz jechać i nie obawiać się korków....chyba, ze będzie jakiś wypadek, ale na to już nie ma się wypływu
 
02-26-2015, 11:13
Krystyna78 Krystyna78 jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

sami wariaci po tej drodze jeżdżą. Powinno być więcej kontroli na drogach.


Odpowiedz


Skocz do forum

Podobne wątki na Forum Kierowców
Wątek Forum
Wrocław - Warszawa (a w zasadzie Kluczbork - Warszawa) jaka trasa? - Użytkownik "Lukasz" napisał w wiadomości grup W dniu 2011-12-22 22:52, J.F. pisze: > No to ciekaw jestem czy dobrze zrobiles. 5h ... gierkowa w... Forum samochodowe
Trasa Warszawa - Katowice, czwartek - Dnia Tue, 26 Jul 2011 16:11:05 +0200, "Rafał \"SP\" Gil" napisał(a): >> Jedź DK8/DK1. Jak już przyjedziesz to podziel się tym co przeżyłeś, może... Forum samochodowe
Trasa Warszawa-Katowice - On Mar 1, 9:46 pm, "J. Burger" <j.bur...@op.pl> wrote: > U ytkownik "Maciek" <mac...@nospam.pl> napisa w wiadomo... Forum samochodowe
trasa katowice - łeba - Witam, w niedzielę (06.06.2010) wyjeżdżam na urlop do Łeby, pierwszy raz jadę ta trasą samochodem w związku z tym mam kilka pytań, a kto chętny... Forum samochodowe
Trasa katowice - łeba - Hello, jest jakaś inna trasa zamiast jedynki? bo jak w tamtym roku nią jechałem to straciłnym życie z dwa razy przez idiotów, --... Forum samochodowe


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 03:33.

Statystyki forum
Wątków:
Postów:
Ostatnie dyskusje
Partnerzy
vBSkinworks
Forum korzysta ze skryptu vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.