Forum Kierowców > Forum motoryzacyjne > Forum motocyklistów >

  • Motocykl 125 do 5 tys
    Cześć, Co byście poradzili? Chcę kupić motocykl do 125 pojemności, ale nie chcę płacić więcej...
  • Gdzie dobry serwis motocyklowy w Wawie?
    hej Szukam dobrego i TANIEGO serwisu motocyklowego w południowo-wschodniej części...
  • odzież motocyklowa
    Witam. Znacie jakieś dobre sklepy z odzieżą i akcesoriami motocyklowymi? W Internecie jest dużo...
  • Instrukcja.
    Witam.Szukam instrukcji i serwisówki po polsku Yamaha Drag Star 650.Może ktoś mógłby...

Odpowiedz
 
 
11-19-2014, 09:43
basia6_9 basia6_9 jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie Otwarcie salonu SEAT'a w Gliwicach

Słyszeliście, że otwieraja nowy salon Seata w Gliwicach ? Planowane otwarcie 22-23 listopada, a sam salon znajduje się przy ulicy Portowej 2. Z tego co słyszałam ma być wiele atrakcji nawet dla najmłodszych. Ma być nawet stymulator jazdy WRC, jazdy testowe z kierowcą rajdowym. Chyba warto byłoby się wybrać. Jakby ktoś był zainteresowany to tutaj więcej informacji [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]


Odpowiedz

Narzędzia tematu
Wygląd

Skocz do forum

Podobne wątki na Forum Kierowców
Wątek Forum
Dni Otwarte nowego salonu SEAT Gliwice - 22-23 listopada - Wybieracie się na Dni Otwarte do nowego Salonu Seat Gliwice 22-23 listopada? Z tego co pisze na stronie przewidziane jest wiele atrakcji dla całej... Forum samochodowe
Otwarcie salonu SEAT'a w Gliwicach - Słyszeliście, że otwieraja nowy salon Seata w Gliwicach ? Planowane otwarcie 22-23 listopada, a sam salon znajduje się przy ulicy Portowej 2. Z tego... Forum samochodowe
POZDR! srebrna Lybra SG w Gliwicach - Bartek <NIESPAMUJsmietnik1@poczta.fm> napisał(a): > radarro, bracie, jechal bys do wro niebawem? > dasz znac?:) > bysmy sie z seba jakos... Forum samochodowe
ASO citroena w Gliwicach - Mam do kupienia Citroena na śląsku i chciałem go gdzieś sprawdzić w ASO. Najbliżej mam do Gliwic - ktoś ma jakieś doswiadczenie z tamtejszym... Forum samochodowe
HeliCoil kto w Gliwicach ? - No właśnie, podciekało mi z pod dekla zaworów i okazało się że szpilka przekręcona :( , to już druga śróba w tym moto co ktoś za dużo pary miał w... Forum motocyklistów


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 08:35.

Statystyki forum
Wątków:
Postów:
Ostatnie dyskusje
Partnerzy
vBSkinworks
Forum korzysta ze skryptu vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.