Forum Kierowców > Forum motoryzacyjne > Forum samochodowe >


Odpowiedz
 
 
10-27-2008, 16:54
Artur Łucka
Gość
 
Domyślnie Opinie o firmie Kangoor

Witam,

Spotkal sie ktos z tym sprzedawca aut... Oferte na maja conajmniej dziwna,
wszystkie auta ponizej 100kkm dotego wszystkie zolte a rocznikowo okolo 4-8
lat. Jest to dla mnie conajmniej dziwne bo sprawa dotyczy dostawczakow. A to
link do strony w allegro - nie jest z nim spowinowacony ale zainteresowany
zakupem jednego z autek.
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Prosze o jakies opinie jesli ktos mial z nimi do czynienia.

pzdr.
Artur

 
10-27-2008, 17:01
Waldek Godel
Gość
 
Domyślnie Re: Opinie o firmie Kangoor

Dnia Mon, 27 Oct 2008 17:54:21 +0100, Artur Łucka napisał(a):

> Witam,
>
> Spotkal sie ktos z tym sprzedawca aut... Oferte na maja conajmniej dziwna,
> wszystkie auta ponizej 100kkm dotego wszystkie zolte a rocznikowo okolo 4-8
> lat. Jest to dla mnie conajmniej dziwne bo sprawa dotyczy dostawczakow. A to
> link do strony w allegro - nie jest z nim spowinowacony ale zainteresowany
> zakupem jednego z autek.


Bo Deusche Post ma żółte auta, a na licznikach mieści się tylko 999 999 km,
więc pierwszą jedynkę obcięło.

--
Pozdrowienia, Waldek Godel
awago.maupa.orangegsm.info, awago.maupa.telekomunikacja.org
"Chcemy, by nasi klienci byli jeszcze bardziej zadowoleni" - Jacek Dziekan,
rzecznik centrali ZUS.
 
10-27-2008, 21:13
Sanctum Officium
Gość
 
Domyślnie Re: Opinie o firmie Kangoor

Użytkownik "Waldek Godel" <[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]> napisał w wiadomości
news:4oy2k8w6nta4$.[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]...
> Dnia Mon, 27 Oct 2008 17:54:21 +0100, Artur Łucka napisał(a):
>
>> Witam,
>>
>> Spotkal sie ktos z tym sprzedawca aut... Oferte na maja conajmniej
>> dziwna,
>> wszystkie auta ponizej 100kkm dotego wszystkie zolte a rocznikowo okolo
>> 4-8
>> lat. Jest to dla mnie conajmniej dziwne bo sprawa dotyczy dostawczakow. A
>> to
>> link do strony w allegro - nie jest z nim spowinowacony ale
>> zainteresowany
>> zakupem jednego z autek.

>
> Bo Deusche Post ma żółte auta, a na licznikach mieści się tylko 999 999
> km,
> więc pierwszą jedynkę obcięło.


VW kręcą się chyba tylko do 300 000 km, a potem od nowa. I to by pasowało.
300 000 km + te kilkadzisiąt tysięcy, daje razem 350 000 - 400 000 km,
czyli mniej więcej tyle, ile wytrzymują samochody osobowe i po tym przebiegu
są wymieniane.


MK

 
10-28-2008, 10:30
Pa_blo
Gość
 
Domyślnie Re: Opinie o firmie Kangoor


Użytkownik "Artur Łucka" <[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]> napisał w wiadomości
news:ge4s3f$5hu$[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]...
> Witam,
>
> Spotkal sie ktos z tym sprzedawca aut... Oferte na maja conajmniej dziwna,
> wszystkie auta ponizej 100kkm dotego wszystkie zolte a rocznikowo okolo
> 4-8 lat. Jest to dla mnie conajmniej dziwne bo sprawa dotyczy
> dostawczakow. A to link do strony w allegro - nie jest z nim spowinowacony
> ale zainteresowany zakupem jednego z autek.
> [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
>
> Prosze o jakies opinie jesli ktos mial z nimi do czynienia.
>


Teoretycznie wszystko cacy ale...
Przebiegi sa na 100% kombinowane a te ich pieczatki/ksiazki serwisowe i
potwierdzenia w ASO VW mozesz sobie odpuscic.
Samo oswiadczenie "vat od fakutry" swiadczy o tym, ze to kombinatorzy a i US
moze ich ladnie wyprostowac. Samochody moga byc z deutche post / dhl lub/i
deutche bahn. Wymieniaja flote w zwiazku z projektem GoGreen na auta z CNG i
hybrydowe.

Picasso


 
04-10-2009, 12:16
daro_ju daro_ju jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Witam! Tragedia!!! Jeden Wielki Kant. Byłem osobiście, sprawdziłem w komisie w Łomiankach koło Warszawy. Te samochody są w tragicznym stanie, malowane kilka razy, każy element w innym odcieniu, siedzenia powycierane, wygłuszenia pozdzierane. Jeśli w siedzeniach były dziury to założone są nowe pokrowce. Słusznie kolega zauważył że liczniki w VW pokazyją tylko 999 999 km. Samochody maxymalnie picowane na handel. Najgorsze jest to że w Bazie ASO VW jest zrobiony przekręt i historia zgadza się z książką serwisową. Zawsze myślałem że baza to świętość. Niestety już tak nie jest. Te samochody jeździły w niemieckiej poczcie, rocznie robiły około 85 tys. km. A aktualnie mają na licznikach nawet i 65 tys Niesamowita bezczelność i próba oszukania klienta. Wydaje mi się że tylko idiota mógłby kupić takiego rópcia i uwieżyć patrząc na stan że ten samochód ma 65 tys. Kierownice wyglądają jakby stado szczurów się do nich dobrało. Właściciel komisu twierdzi że to od słońca Silnik użygany bo samochód za długo stał itp. Próbują z ludzi zrobić debili. Poraziła mnie zaciętość właściciele we wmawianiu że te przebiegi są autentyczne. Wierzę że żaden klient z namiastką mózgu nie da się naciągnąć. Ku przestrodze, niedoszły kliejnt z Kielc.
 
07-27-2009, 09:40
Jar2525 Jar2525 jest off-line
Junior Member
 
Thumbs up Prostowanie przez US

Chyba z tym vat od samochodu chodzi o to że za każdy samochód otrzyma się FV VAT a w komisach bywa różnie. Ja byłem klientem tego komisu i zastanawiałem sie nad paroma samochodami i nie miałem problemów jak u innych sprzeddawców każdy samochód był sprzedawany przez tą firmę bez kombinacji na fakturę VAT zmieniali akurat nazwę z tych podręczników na Kangoor ale zostało mi to wyjaśnione że firma zajmuje się nie tylko sprzedażą samochodów. Ja mogę polecić.
A odnośniki są na allegro bo i tam firma wystawia samochody. Mają swoją strone internetową też [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
 
09-12-2009, 07:56
acronis acronis jest off-line
Junior Member
 
Thumbs up zadowolony klient

Witajcie. Byłem pierwszym razem to obsługa mi się nie spodowała, skontaktowałem się z właścicielem firmy. Okazuje się, że tydzień później zwolnił pracownika odpowiedzialnego za te wszystkie rzeczy, które piszecie. Przedwczoraj kupiłem tam trzy samochody. Wszystko jest z nimi w jak najlepszym porzadku (brałem ze sobą znajomego mechanika, wszystko sprawdzał, użyczyli nam nawet swoje podnośniki). Mogę z pełną stanowczością polecić tą firmę.

PS
Przebiegi są prawidłowe, mam rodzine w Niemczech i przekazali mi jak tam poczta działa. Okazuje się, że tego typu samochody jak Kangoo i T4 jeżdzą na krótkich odcinka, w małych miejscowościach. A samochody są zmieniane ze względu na akcję wymiany samochodów na zielone. Wszystko jest legalne, liczniki nie kręcone. Pozatym sprawdzane wszystko w ASO, do którego taka firma na pewno nie ma dość.

Jeszcze raz polecam. POZYTYW
 
09-14-2009, 22:20
paciu_1986 paciu_1986 jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Sam byłem klientem tego komisu jednym słowem porażka. Pracownik w nie zaciekawym stanie a właściciel jeszcze lepszy.
Kupiłem samochód i zaraz generalny remont silnika dymi, wali tragedia i jeszcze ten przebieg 20000km przy roczniku 2002 to troche przesada. jak kręci liczniki to niech to robi wiarygodnie.
Samochody na placu brudne zaniedbane bez siedzeń jak wogóle można tak sprzedawać samochody.
Kto ma zamiar kupić tam samochód niech 3 razy go obejży zanim podejmie decyzję.
malowane z każdej strony i to na beszczela nawet opony pomalowane jednym słowem "na sztuke"
Nikomu nie polecam zakupów w firmie kangoor zero profesjonalizmu podejście do klienta i traktowanie klienta na zasadzie daj pieniądze i spadaj.
Jedynym atutem była osoba kredytująca bo przynajmniej potrafił porozmawiać i doradzić klientowi samochód i tylko dlatego kupiłem to auto.
Właściciel komisu powinien być mu wdzięczny za takie zaangażowanie i pomoc.
 
02-13-2010, 19:03
niezadowolony klient niezadowolony klient jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

niedawno byłam klientką firmy Kangoor samochody dostawcze oczywiście tak jak większość jestem nie zadowolona samochody poprostu tragedia nie dość że przebieg jest oszukany to jeszcze te samochody są w większości malowane ceny jak z kosmosu a towar z dolnej półki. Oprucz tego obsługa to wogóle szkoda mówić żadnego zainteresowania klientem. Wracając do przebiegu spodkałam tam nawet samochód w którym na liczniku było 90 tys. przebiegu a na etykietkach pod maską było napisane że olej był wymieniany po przejechaniu 100 tys. i to w 2008 roku to dopiero numer dlatego też nie polecam nikomu korzystać z usług tej firmy.
 
03-15-2010, 16:32
MotoCom MotoCom jest off-line
Senior Member
 
Domyślnie

jak widzimy opinie sa naprawde rózne,ale przeważają te negatywne więc nie ryzykowałbym zakupu w tej firmie.
Odpowiedz

Narzędzia tematu
Wygląd

Skocz do forum

Podobne wątki na Forum Kierowców
Wątek Forum
Motocykl w firmie, VAT od zakupu moto i paliwa - Witajcie. Prowadzę od kilku lat DG i coraz częściej wykorzystuję do dojazdów do biura i klientów motocykl. Pojawił się zatem pomysł kupienia... Forum motocyklistów
Co myślicie o firmie chipującej z allegro. (wrocław) - Oto link do ich aukcji, cena przyjemna. http://moto.allegro.pl/item623823595_chiptuning_silnikow_tdi_dci_cdi_dti_hdi_tdci_jtd.html Miał ktoś... Forum samochodowe
Rozliczanie samochodu w Firmie - Witam. Prowadze dzialalnosc wraz ze wspolnikiem . Taka mała spółka Nie mamy firmowego samochodu do dowozenia towaru wykorzystuje swoj prywatny... Forum samochodowe
Motocykl w firmie, a vat i odliczenia. - Poszperałem trochę w internecie, ale z tego co widzę zdania ludzi, jak interpretacje Urzędów Skarbowych nie są jednoznaczne. Mam zamiar kupić... Forum motocyklistów
Szukam opini o firmie - Auto dla Vipa sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Zakopiańskiej 267, 30-435 Kraków http://autodlavipa.otomoto.pl/index.php Znajomy chce... Forum samochodowe


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 06:41.

Statystyki forum
Wątków:
Postów:
Ostatnie dyskusje
Partnerzy
vBSkinworks
Forum korzysta ze skryptu vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.