Forum Kierowców > Forum motoryzacyjne > Forum samochodowe >


Odpowiedz
 
 
09-13-2011, 18:50
druczki.eu druczki.eu jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Książka kontrolna czasu pracy kierowcy KONTROLLBUCH jest dostępna w sklepie druczki.eu
Polecam


Odpowiedz

Narzędzia tematu
Wygląd

Skocz do forum

Podobne wątki na Forum Kierowców
Wątek Forum
Bo trzeba miec fantazje i .... - Chyba nie bylo... nie chce mi zreszta sprawdzac :> http://www.autokrata.pl/artykul/szalony-73-letni-kierowca-7444 -- Karolek Forum samochodowe
czy na transport busem trzeba miec jakas koncesje? - Witam, do tej pory nie mialem okazji robic takich uslug, auto mam na wlasny uzytek ( firma ) mam okazje zrobic ussluge transportowa - czy mozna... Forum samochodowe
Re: Co aktualnie trzeba miec w aucie jadac do Niemiec ? - On Tue, 10 Jun 2008 05:31:38 +0000 (UTC), Alex81 wrote: >Dnia Tue, 10 Jun 2008 07:21:52 +0200, abs napisał(a): >> Co aktualnie trzeba posiadac na... Forum samochodowe
Re: Co aktualnie trzeba miec w aucie jadac do Niemiec ? - On Tue, 10 Jun 2008 12:17:41 +0000 (UTC), " " <w.mak@WYTNIJ.gazeta.pl> wrote: >Pan Konsul przyznaje, że Słowacja konwencję podpisała ale apteczkę... Forum samochodowe
Re: Co aktualnie trzeba miec w aucie jadac do Niemiec ? - On Tue, 10 Jun 2008 07:21:52 +0200, "abs" <nospam@wp.pl> wrote: >Witam. > >Co aktualnie trzeba posiadac na wyposazeniu auta jadac do Niemiec aby... Forum samochodowe


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 05:39.

Statystyki forum
Wątków:
Postów:
Ostatnie dyskusje
Partnerzy
vBSkinworks
Forum korzysta ze skryptu vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.