Forum Kierowców > Forum motoryzacyjne > Forum samochodowe >


Odpowiedz
 
 
02-09-2009, 07:36
666
Gość
 
Domyślnie Zarowki H1 Bosch

Ostatnio spotkałem całkiem niedrogie żarówki Bosch w paru wykonaniach:

* Eko
* +30%
* +50%
* Blue.

Ceny od 10 do 24 zł

Ma ktoś osobiste doświadczenia z uzywania tych zarówek Bosch, w szczególności jak szybko się przepalają i jak w nich widac, najchetniej w reflektorach soczewkowych?

Od kilku lat uzywam standardowych GE (General Electric, z Carrefour) i nie jestem zachwycony jasnością świateł mijania niestety, ani w zwykłych lampach, ani w soczewkach.
THX


Odpowiedz

Narzędzia tematu
Wygląd

Skocz do forum

Podobne wątki na Forum Kierowców
Wątek Forum
Toyota IQ i zarowki... - Witajcie, tak sobie czytam miesięcznik 'auto moto' i w jakimś sprawozdaniu z testu piszą, że IQ stała przez dwa tyg. w serwisie czekając na żarówki... Forum samochodowe
Bosch - sonda 0 258 017 025 - Może ktoś mnie uświadomić do czego (jakie auta) jest taka sonda Boscha o kodzie 0 258 017 025 (-000). Googlowanie coś mi nie wychodzi. Forum samochodowe
Zarowki pozycyjne tyl - Spaliła mi się żarówka. Temat niby prosty- poszedłem i kupiłem dwuwłóknowe 12V 21W. Te jednak nie chcą wejść w gniazdo. Okazuje się, że stara... Forum samochodowe
zarowki Osram - Kumpel mi zachwala zarowki Osram Night Breaker i radzi, abym sobie wymienil tradycyjne ktore mam w samochodzie. "Podobno" zarowki Osrama daja... Forum samochodowe
przepalajace sie zarowki - Wlasnie na przestrzeni 4 lat zmuszony bylem po raz drugi wymienic zarowke w reflektorze, bo sie przepalila. Czyli srednio jedna co dwa lata -... Forum samochodowe


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 04:49.

Statystyki forum
Wątków:
Postów:
Ostatnie dyskusje
Partnerzy
vBSkinworks
Forum korzysta ze skryptu vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.