Forum Kierowców > Forum motoryzacyjne > Forum samochodowe >


Odpowiedz
 
 
01-18-2011, 21:58
Tulipson
Gość
 
Domyślnie OC dla samochodu ciezarowego powyzej 3,5t

Hej
Szukam taniego OC dla Iveco Daily 65c11 2003rok
DMC auta to 6500kg, ladownosc 3050kg
W PZU wyliczyli mi 1705zł na rok, znizek mam 55%
Gdyby auto mialo ladownosc do 2000kg cena Oc wynosilaby 650zł
Roznica bardzo duza, moze wiecie gdzie tanbiej kupie OC dla mojego auta.
Kalkulatory OC i AC w sieci sa zwykle dla aut osobowych

Pozdrowienia!


 
10-01-2014, 11:09
Piotr55 Piotr55 jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Witam,
ja byłem w podobnej sytuacji i poszukałem trochę w internecie i znalazłem firmę, która zrobiła mi bardzo atrakcyjną ofertę. Nazywa się Gemini Polska. Także polecam, bo współpracują z wieloma firmami, więc jest duży wybór.
Pozdrawiam


Odpowiedz

Narzędzia tematu
Wygląd

Skocz do forum

Podobne wątki na Forum Kierowców
Wątek Forum
matiz drgania samochodu powyzej 110 - Witajcie Przekraczając Matizem prędkość 110/120 km samochód zaczyna wpadać w drgania Opony letnie są nowe zaraz po wymianie ani przed nią tych... Forum samochodowe
Wibracje powyzej 120km/h - Witam. Kupiłem jakiś czas temu samochód. Od samego początku powyżej 120km/h czuć wibracje na samochodzie. Przy 150km/h czuć już bardzo mocne... Forum samochodowe
Jak jest maks. dlugosc samochodu ciezarowego? - Jak w temacie. Szukalem w PORD i w necie ale jakos tego nie moge znalezc. Jaka jest obowiazujaca maksymalna dlugosc samochodu ciezarowego oraz tzw.... Forum samochodowe
AC powyzej 10 lat - Jakie firmy daja ubezpieczenie AC na auta powyzej 10 lat? I czy obecnie na rynku sa jakies promocje typu tyle samo znizki na AC, co na OC. Mam... Forum samochodowe
dobry skuter powyzej 80km/h - czy skuter vespa pojedzie po autostradzie? Warto kupic ten motorek, jakie pojemnosci najlepiej? Dokorek -------------- Serwis Ustal Spotkanie... Forum motocyklistów


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 05:28.

Statystyki forum
Wątków:
Postów:
Ostatnie dyskusje
Partnerzy
vBSkinworks
Forum korzysta ze skryptu vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.