Forum Kierowców > Forum motoryzacyjne > Forum samochodowe >


Odpowiedz
 
 
05-20-2009, 21:31
mzmich88
Gość
 
Domyślnie NAPINACZ Ford Focus 1.8 TDCI - jak poluzowac pasek?

Witam. Musze wymienic pasek. Wszystko fajnie - tylko gdzie luzuje sie pasek
aby go najpierw sciagnac? Czy luzujac napinacz (lacznie z pompa wspomagania)
automatycznie luzuje takze pasek do takiego stopnia aby go sciagnac?

dzieki za porade

m.



Odpowiedz


Skocz do forum

Podobne wątki na Forum Kierowców
Wątek Forum
Focus TDCI prośba o ID części - Witam, co to może być "Turbolader Ansteuerung" w Foce MK1 2003 1.8 TDCI? Zaczęło się to psuć. To znaczy tak powiedzieli w ASO Forda w DE. Obajwy:... Forum samochodowe
Focus mk1 1.8 tdci - Witam. Jakiś czasu temu pisałem, że mój focus nierówno pracuje na wolnych obrotach i że bardzo wolno się rozgrzewa. Byłem z nim u diagnosty, na... Forum samochodowe
filtr paliwa ford focus TDCI - czy wlasciwie zalozony? - Witam. Przerzucilem filtr paliwa - ale mam pytanie. Czy mozna go odwotnie zalozyc? W sumi sa 3 weze. Na 2 z nich sa strzalki. Czy ktos ma moze... Forum samochodowe
jaki olej do ukladu wspomagania kierowcy FORD FOCUS TDCI - Witam. Prosze o porade - musialem rozlaczyc uklad wspomagania. Przy okazji wymienie olej. Prosze o porade jaki olej o jakich parametrach zastosowac?... Forum samochodowe
Ford Focus 1.8 TDCI 2002 r - Zamierzam cos takiego kupić i interesuje mnie czy auto jest awaryjne, oraz ile pali na trasach przy prędkościach 130-150 km/h i czy jest głośne w... Forum samochodowe


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 08:41.

Statystyki forum
Wątków:
Postów:
Ostatnie dyskusje
Partnerzy
vBSkinworks
Forum korzysta ze skryptu vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.