Forum Kierowców > Forum motoryzacyjne > Forum samochodowe >


Odpowiedz
 
 
04-28-2011, 09:08
volv volv jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Większymi literami się nie dało? A co z zakresem takiej polisy? Z liczbą wyłączeń? Z udziałem własnym przy odszkodowaniach itd.
 
05-19-2011, 20:44
allegrorx89 allegrorx89 jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie Polecam LIBERTY DIRECT

Szczerze polecam młodym kierowcom ubezpieczyć samochód w LIBERTY DIRECT. Naprawdę tanio! Ubezpieczałem swój samochód po raz pierwszy, nie miałem żadnych zniżek, a OC wyniosło mnie tylko 466 zł na cały rok, przy czym u innych ubezpieczycieli składka wychodziła średnio około 1000 zł.

Dzięki tej instrukcji i mojemu nr polisy 90582151 dostaniesz dodatkową znizkę.
Zdziwisz się jak mała składka CI wyjdzie, wystarczy wykonać 3 proste kroki:

Krok 1.
Musisz wejść przez tego linka, gdyż za wykupienie i wyliczenie składki przez internet jest ekstra zniżka 5%.

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]


Krok 2.

Podczas liczenia składki w polu z prognozowanym przebiegiem rocznym, jeżeli dużo nie jeździsz bo inaczej jest to oszustwo-) Podaj jak najniższy przebieg.
Dane te mają jedynie charakter podglądowy, ale mają znaczący wpływ na wysokość Twojej składki.

Krok 3.

W ostatnim polu Kod promocyjny Programu Partnerskiego Liberty Direct skopiuj ten oto kod 90582151 Dostaniesz za niego dodatkowo 100zł lub 50zł zniżki.

LIBERTY DIRECT GWARANTUJE NIE TYLKO NISKI KOSZT UBEZPIECZENIA, ALE RÓWNIEŻ MOŻLIWOŚĆ ZARABIANIA DODATKOWYCH PIENIĘDZY - ZA POLECENIE LIBERTY DIRECT INNEJ OSOBIE, KTÓRA WYKORZYSTA WASZ NUMER POLISY DOSTAJECIE 50 lub 100 zł


Bardzo Was proszę jeżeli zdecydujecie się ubezpieczyć samochód w Liberty Direct o podawanie mojego nr polisy 90582151 Bedzie to zarówno korzyść dla Was jak i dla mnie, dostaniecie 50 zł zniżki przy OC lub 100 zł przy AC

Pamiętaj!!!
1-link
2-przebieg
3-kod promocyjny

Dodatkowo za obliczenie składki przez internet jest gwarantowane 5% + dodatkowo 5% jeśli zapłacisz kartą kredytową.

Pozdrawiam i Życzę jak najtańszej składki.
 
05-24-2011, 13:37
Dominicue Dominicue jest off-line
Member
 
Lightbulb Aktualne instrukcję na dodatkowe zniżki OC i AC. Sprawdź to >>>

Pozdrawiam.

Ostatnio edytowane przez Dominicue : 10-13-2011 o 10:41
 
07-01-2011, 09:48
Kod_Liberty_Direct Kod_Liberty_Direct jest off-line
Junior Member
 
Thumbs up Kod Liberty Direct 71978974 największa zniżka i najtansze ubezpieczenie



Polecam powołać się na ten Kod promocyjny Liberty Direct 71978974, wystarczy skopiować i wkleić.
Można wpisać lub skopiować i wkleić na stronie internetowej kod promocyjny liberty direct - ostatnie pole na dole na pierwszej stronie do wyliczania składki.

Numer ten można również podać podczas rozmowy konsultantowi.
Trzeba tylko powiedzieć, że chcę się powołać na numer polisy znajomego który polecił mi ubezpieczenie u Was i podać mu ten kod
71978974

Numer ten uprawnia do zniżki w wysokości
50zł na samo OC
100zł na OC i AC
Dodatkowo można uzyskać jeszcze 10% zniżki
5% za płatność jednorazową
5% za płatność kartą kredytową

Powyższe zniżki sumują się z tymi które już posiadasz !!

Kalkulator OC/AC Liberty Direct oraz instrukcje i porady jak uzyskać największą zniżkę znajduje się pod linkiem

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
ZOBACZ KONIECZNIE!!

Składkę polecam zapisać po wyliczeniach bo dane można wtedy wielokrotnie modyfikować bez żadnych konsekwencji tak aby uzyskać jeszcze niższą składkę
bez konieczności za każdym razem wprowadzania podstawowych danych takich jak marka pojazdu ,rodzaj , rocznik itd.


Jeżeli chodzi o rozmowę telefoniczną to można ją zamówić na stronie głównej Liberty Direct w polu o nazwie "kontakt".
Można oczywiście zadzwonić pod nr tel 195 21 bądź (022) 589 91 91

Zachęcam zatem do wyliczenia składki, używając numeru polisy Liberty Direct

71978974

Numer ten jest tym samym co Kod promocyjny Programu Partnerskiego Liberty Direct , Numer polisy Liberty Direct

Numer 71978974 ważny do końca promocji - tak długo jak będzie trwała promocja tak długo numer jest ważny.
Promocję przedłużają co 3 miesiące i będą przedłużali nadal bo cieszy się sporym zainteresowaniem więc kod promocyjny Liberty Direct 71978974 nieśmiertelny

Polecam Liberty Direct i ich promocję

Pozdrawiam Serdecznie wszystkich szukających taniego ubezpieczenia.
 
07-25-2011, 12:17
magnum magnum jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Ciekawa sprawa, Groupon ma dziś ofertę na auto polisy OC i AC.
 
07-25-2011, 17:22
zarka zarka jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie groupon

O polisach nie słyszałam, ale ludzie ostatnio za otworzenie ROR w banku korzystali, więc chyba no big deal. A jaka to promocja?
 
07-25-2011, 17:27
vestim vestim jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie groupon

250 zniżki na OC i AC

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
 
07-28-2011, 15:03
allegrorx89 allegrorx89 jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie Najtańsze oc + dodatkowa możliwość zarabiania pieniędzy

Szczerze polecam młodym kierowcom ubezpieczyć samochód w LIBERTY DIRECT. Naprawdę tanio! Ubezpieczałem swój samochód po raz pierwszy, nie miałem żadnych zniżek, a OC wyniosło mnie tylko 466 zł na cały rok, przy czym u innych ubezpieczycieli składka wychodziła średnio około 1000 zł.

Dzięki tej instrukcji i mojemu nr polisy 90582151 dostaniesz dodatkową znizkę.
Zdziwisz się jak mała składka CI wyjdzie, wystarczy wykonać 3 proste kroki:

Krok 1.
Musisz wejść przez tego linka, gdyż za wykupienie i wyliczenie składki przez internet jest ekstra zniżka 5%.

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]


Krok 2.

Podczas liczenia składki w polu z prognozowanym przebiegiem rocznym, jeżeli dużo nie jeździsz bo inaczej jest to oszustwo-) Podaj jak najniższy przebieg.
Dane te mają jedynie charakter podglądowy, ale mają znaczący wpływ na wysokość Twojej składki.

Krok 3.

W ostatnim polu Kod promocyjny Programu Partnerskiego Liberty Direct skopiuj ten oto kod 90582151 Dostaniesz za niego dodatkowo 100zł lub 50zł zniżki.

LIBERTY DIRECT GWARANTUJE NIE TYLKO NISKI KOSZT UBEZPIECZENIA, ALE RÓWNIEŻ MOŻLIWOŚĆ ZARABIANIA DODATKOWYCH PIENIĘDZY - ZA POLECENIE LIBERTY DIRECT INNEJ OSOBIE, KTÓRA WYKORZYSTA WASZ NUMER POLISY DOSTAJECIE 50 lub 100 zł


Bardzo Was proszę jeżeli zdecydujecie się ubezpieczyć samochód w Liberty Direct o podawanie mojego nr polisy 90582151 Bedzie to zarówno korzyść dla Was jak i dla mnie, dostaniecie 50 zł zniżki przy OC lub 100 zł przy AC

Pamiętaj!
1-link
2-przebieg
3-kod promocyjny

Dodatkowo za obliczenie składki przez internet jest gwarantowane 5% + dodatkowo 5% jeśli zapłacisz kartą kredytową.

Pozdrawiam i Życzę jak najtańszej składki.
 
07-29-2011, 18:36
Dominicue Dominicue jest off-line
Member
 
Domyślnie Rabaty na OC i AC w Liberty Direct oraz w Axa Direct. Sprawdź to!




Dodatkowa zniżka na OC i AC w Liberty Direct:

Krok 1.
Składkę oblicz oraz wykup za pomocą tego linka, gdyż za wykupienie polisy przez internet jest dodatkowa zniżka 5%.

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]


Krok 2.
W ostatnim polu Kod promocyjny Programu Partnerskiego Liberty Direct skopiuj ten oto kod:
75369166
Dostaniesz za niego dodatkowo 100zł lub 50zł zniżki.
(50zł na OC lub 100zł na pakiet OC/AC)


Pamiętaj!!!
1-link
2-kod promocyjny 75369166


Dodatkowo zyskasz5% jeśli zapłacisz kartą kredytową.

Wszystkie zniżki łączą się z tymi , które aktualnie posiadasz. (np. 60% za bezszkodową jazdę)







Pozdrawiam Serdecznie wszystkich kierowców. k:

Ostatnio edytowane przez Dominicue : 11-23-2011 o 22:42
 
08-28-2011, 11:06
kunderak kunderak jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie Liberty direct

Do zaoferowania mam najtańsze ubezpieczenie OC jak i również OC+ AC w firmie Liberty direckt ! Goraco polecam W czasie wyliczenia ( Kaukulator OC) jeśli podasz kod promocyjny w postaci 2010-75365691 ( to nr polisy dla renault Clio II ) dostaniesz zniżkę 50 zł !!! Wykupujac OC + AC Zniżka wynosi 100 zł !!!

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Kod promocyjny: 2010-75365691


Odpowiedz

Narzędzia tematu
Wygląd

Skocz do forum

Podobne wątki na Forum Kierowców
Wątek Forum
Gdzie tanie OC? ja wam powiem bo się obeznałem - NIE musicie mieć silnika 1.0 i wieku powyżej 26-28 lat żeby mieć tanie OC. WYSTARCZY TROCHĘ POKOMBINOWAĆ Za moją hondę accord 2.0... Forum samochodowe
gdzie tanie zimówki? - chcę kupić 4 opony zimowe do matiza a ponieważ to już sprzęt dość zdewastowany (miał być zmieniany ze dwa lata temu ale nadal jeździ) chce te opony... Forum samochodowe
Gdzie tanie ubezpieczenie dla 23-latka? - Ma ktoś jakieś doświadczenia z OC (i ew. AC) dla bezdzietnego 23-latka? W której ubezpieczalni ceny wychodzą najniższe? Korzystałem z porównujących... Forum samochodowe
gdzie tanie noclegi Francja - Witam! Koledzy wybieram się do Francji i mam pytanie, czy jest jakaś sieć hoteli dla kierowców jeśli tak to proszę o nazwę. Pozdrawiam Wiesław Forum samochodowe
Gdzie tanie opony na necie - Chodzi mi o nowe R15 185/60 Proszęo linka do sklepu gdzie to kupię tanio,moze byc barum lub cos taniego a nienajgorszego w cenie 100 -150 zl Fox. Forum samochodowe


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 05:41.

Statystyki forum
Wątków:
Postów:
Ostatnie dyskusje
Partnerzy
vBSkinworks
Forum korzysta ze skryptu vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.