Forum Kierowców > Forum motoryzacyjne > Forum samochodowe >


Odpowiedz
 
 
03-04-2014, 18:31
sylwia4012 sylwia4012 jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie lekarze, kliniki, badania

Mam żylaki i chyba konieczna będzie operacja. Jestem po pierwszej wizycie u naczyniowca Słyszałam, że powinno się zrobić USG Doppler, żeby zbadać żyły przed takim zabiegiem? Termin kasowo - na czerwiec, hehe
Znajomy był na takim USG w nowej klinice w Poznaniu [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] i tam terminy są kilkudniowe, dopasowane do pacjenta(!). Jak myslicie, zrobić? Lekarz nic mi na ten temat nie mówił, a na forach piszą że potrzeba.
 
05-05-2014, 08:37
DarkShadow DarkShadow jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Zanim zdecydujesz się na operację porozmawiaj z lekarzem i dowiedz się czy nie da się je zlikwidować poprzez zażywanie tabletek lub innych lekarstw. Zabieg powinien stanowić ostateczność.


Odpowiedz


Skocz do forum

Podobne wątki na Forum Kierowców
Wątek Forum
[WAW] Badania techniczne - Arni <arni@no.spam.pl> wrote: >jakie tam przerejestrować? zwykła wymiana dowodu bez zmian tablic, chyba >70 zeta to było Problem w tem, z tym... Forum motocyklistów
Badania na prawo jazdy kat C - Witam. Mam problem. Chciałbym zrobić sobie w najbliższym czasie prawo jazdy na kategorie C , jednak dzis przypadkowo odkryłem mały problem...zrobilem... Forum samochodowe
Badania kierowców - prośba - Dnia Mon, 27 Oct 2008 11:56:32 +0100, mz napisał(a): > Wrzóć to wszystko na jakąs strone. Jak ktos będzie zainteresowany to wejdzie tam > i taki... Forum motoryzacyjne
Badania kierowców - prośba - Witam Proszę mi wybaczyć trochę nietypowy post chciałem dotrzeć do kierowców - tematyka jak najbardziej drogowa - acz od zupełnie innej strony ... Forum samochodowe
beda badania archeologiczne - http://www.finanse.wp.pl/wid,10338245,wiadomosc.html dobrze, ze chociaz tyle ... :-) Forum motoryzacyjne


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 03:10.

Statystyki forum
Wątków:
Postów:
Ostatnie dyskusje
Partnerzy
vBSkinworks
Forum korzysta ze skryptu vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.