Forum Kierowców > Forum motoryzacyjne > Forum samochodowe >


 
 
Prev Poprzedni post   Następny post Next
 
02-16-2015, 15:15
slawom19 slawom19 jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie Auto zastępcze - gdzie wynająć?

Hej wszystkim. Niedawno koleś we mnie puknął i moje auto nie nadaje się póki co do jazdy. Jako, że potrzebuję swoje auto do pracy, muszę szybko wypożyczyć gdzieś auto zastępcze. Najlepiej, żeby było z OC sprawcy, bo nie chcę za to dodatkowo płacić... Znalazłem póki co coś takie [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] Co sądzicie o tej ofercie? Jest warta uwagi?
 

Narzędzia tematu
Wygląd

Skocz do forum

Podobne wątki na Forum Kierowców
Wątek Forum
Gdzie w wawie tanio wynając samochod ? - kto jedzie do Białki w pn. :-) - Podpowie ktos gdzie w wawie mozna szybko wypozyczyc samochod na 5 dni ? ile to kosztuje ? dzis mielismy jechac do Białki, urlopy pobrane, ale... Forum samochodowe
słuczka, auto do działalnosci a auto zastępcze - Witam, dzisiaj babka puknela mnie na parkingu, auto na chodzie, ale na kilka dni do ASO wyląduje (wymiana drzwi etc) była policja (na jej... Forum samochodowe
Auto zastępcze z OC - Miałem stłuczkę i szukam sobie po forach. Ktoś wie z czym to się je? Korzystał ktoś kiedyś? Forum samochodowe
Auto zastępcze na czas naprawy - Miałem drobną kolizję. Auto poszło do naprawy. Sprawca się przyznał i nie robił problemów. Ubezpieczyciel sprawcy (PZU) też nie robił problemów... Forum samochodowe


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 06:27.

Statystyki forum
Wątków:
Postów:
Ostatnie dyskusje
Partnerzy
vBSkinworks
Forum korzysta ze skryptu vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.