Forum Kierowców > Forum motoryzacyjne > Forum samochodowe >


Odpowiedz
 
 
12-28-2013, 18:11
sabo34 sabo34 jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie Nowy - bo koniec roku 2013 się zbliża

Chciałbym wszystkim życzyć, aby w nadchodzącym 2014 roku- wszystko się WAM udało. Udało: zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym. Kto ma zdać prawo jazdy w roku 2014- niech szkołę jazdy wybierze odpowiednią. Ślę wszystkim pozdrowienia.
 
01-08-2014, 14:16
Hq-Aero-Dynamic_pl Hq-Aero-Dynamic_pl jest off-line
Senior Member
 
Domyślnie

Dziękuje za życzenia i od siebie takze dokładam noworoczną cegiełkę życząc dużo zdrowia i bezawaryjności w naszych samochodach To dla wielu bardzo ważna kwestia,oby się spełniła.


Odpowiedz

Narzędzia tematu
Wygląd

Skocz do forum

Podobne wątki na Forum Kierowców
Wątek Forum
Nowy egzamin na prawo jazdy od 2013 r. a nie od 2012 r. - Nowy egzamin na prawo jazdy od 2013 r. Oznacza to, że zasady zdawania egzaminów na prawo jazdy zmienią się nie w lutym 2012 r., lecz w styczniu... Forum samochodowe
Piątek się zbliża - rosyjscy mechanicy i poduszka - Użytkownik "J.F." <jfox_xnospamx@poczta.onet.pl> napisał w wiadomości news:a9nd7652rg78udi799vr9jdfa4tj728gfu@4ax.com... > > Np w opone i do... Forum samochodowe
benzynowy VAN z kratka do konca roku nowy lub uzywany - poradzcie - Jak w temacie - szukam takiego autka. Mam jeszcze kilka krytriow: moc >140KM, możliwosc zalozenia lub zalozony gaz, pojazd jaknajwiekszy. W... Forum samochodowe
Jak wyczuć w deszczu zbliżającą się granicę przyczepności na zakręcie? - Próbuję ćwiczyć jazdę w deszczu. Strasznie ciężko mi to idzie. Mam kłopot psychologiczny w zaufaniu oponom na mokrym. Boję się, że w pewnym... Forum motocyklistów
Żółty nalot z siarki na akumulatorze samochodowym... Czy to oznacza że zbliża się jego koniec? - Witam wszystkich! Ostatnio po otwarciu maski zauważyłem, że akumulator pokryty jest lekką warstwą żółtawego nalotu. Nalot jest w zasadzie na całej... Forum samochodowe


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 09:06.

Statystyki forum
Wątków:
Postów:
Ostatnie dyskusje
Partnerzy
vBSkinworks
Forum korzysta ze skryptu vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.