Forum Kierowców > Forum motoryzacyjne > Forum motocyklistów >

  • Motocykl 125 do 5 tys
    Cześć, Co byście poradzili? Chcę kupić motocykl do 125 pojemności, ale nie chcę płacić więcej...
  • Gdzie dobry serwis motocyklowy w Wawie?
    hej Szukam dobrego i TANIEGO serwisu motocyklowego w południowo-wschodniej części...
  • odzież motocyklowa
    Witam. Znacie jakieś dobre sklepy z odzieżą i akcesoriami motocyklowymi? W Internecie jest dużo...
  • Instrukcja.
    Witam.Szukam instrukcji i serwisówki po polsku Yamaha Drag Star 650.Może ktoś mógłby...

Odpowiedz
 
 
12-08-2009, 19:53
Akarm
Gość
 
Domyślnie Półki Honda CBR

Proszę o pomoc w ustaleniu jaki to model półki: średnica lag 45 mm, rozstaw
203 mm.
Półka górna wygląda zupełnie jak SC28, dopiero przy porównaniu obu okazało
się, że lagi są o 22 mm bliżej siebie i trochę bardziej wysunięte do przodu.

--
Akarm
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]



Odpowiedz

Narzędzia tematu
Wygląd

Skocz do forum

Podobne wątki na Forum Kierowców
Wątek Forum
Honda CB a CBF? - Nie bijcie, a wytłumaczcie mi jaka jest różnica między hondą CBF a CB? Podobne roczniki, silniki, wygląd... Chyba nawet oba w gaźniku? -- ... Forum motocyklistów
Honda EPC - Witam ! Jako długoletni posiadacz samochodu Honda postanowiłem dokupić do kompletu moto tejże firmy :) Mój wybór padł na Transalpa z rocznika... Forum motocyklistów
honda cr 250 a honda cr 125 - Witam. Mam dylemat. Powoli przygotowuję się do zakupu nowego motocykla i wybieram pomiędzy Hondą CR 250 a 125. MoĹźe mi ktoś podać jakąs... Forum motocyklistów
HONDA VFR - Cześć zastanawiam sie nad zakupem Hondy VFR 750 lub VFR 800. Mam takie pytanie. Czy w Hondach nie ma problemow z blokowaniem kola przy odpuszczaniu... Forum motocyklistów
Honda FR-V - Witam Ma ktoś FR-V i-CTDI ? Jak ona się Wam spisuje ? Z przodu ma 3 fotele - 2 pasażera mają mocowanie dla fotelików ISOFix. I tu można na tym... Forum samochodowe


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 06:20.

Statystyki forum
Wątków:
Postów:
Ostatnie dyskusje
Partnerzy
vBSkinworks
Forum korzysta ze skryptu vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.